← Блог

Стартап-тренди 2019

Переглядів: 2651    11/01/2019
Стартап-тренди 2019

Підприємці, які готуються до запуску стартапу в 2019 році, повинні знати про останні тенденції, які визначатимуть їх успіхи або невдачі. Тому ми розповімо про бізнес-тренди, на які слід звернути увагу.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fintech тренди


Водночас як біткойн та інші криптовалюти домінували в заголовках протягом останній двох років, існує безліч напрямків фінтех-технологій, які залишалися в тіні. Саме вони отримають широке поширення в перебігу наступних кількох років.
Фінтех-старапи трансформують індустрію фінансових послуг. Як результат, з'явилося безліч напрямків проектів у цій категорії. Зараз активно набирають обертів наступні з них:

  • штучний інтелект й автоматизація роботизованих процесів;
  • мобільні платежі;
  • смарт-контракти та індустрія нерухомості;
  • блокчейн-технології;
  • технології регулювання фінансових послуг.

Бізнес-ідеї на базі дронів


Дрон — це безпілотний літальний апарат. Дрон має такі функції як: вбудована камера, GPS, Bluetooth, запобігання зіткнень, активне відстеження і т. д.

Кампанії у всьому світі активно тестують доставку матеріалів з їх допомогою. Ми думаємо,що в майбутньому ви неминуче побачите дрон, який залишатиме продукцію на порізі Вашої оселі. 

Штучний інтелект (ШІ) і голосовий помічник


З кожним роком тенденція спілкування з цифровим помічником стрімко зростає. Технологія голосового штучного інтелекту — це не просто кілька нових апаратних елементів; це абсолютно новий інтерфейс для спілкування.

Екосистема голосового ШІ є ідеальної відправною точкою для стартапу: конкуренція в цій сфері зараз досить мала, щоб закріпитися, але цей напрямок досить активно розвивається, щоб швидко масштабуватися. Що не дивно, адже голосові стартапи можуть виконувати і вирішувати безліч завдань, успішно оптимізувати життя користувачів.

Продаж і доставка готових наборів їжі


Послуги доставки готових наборів їжі стають все більш популярними серед людей, що живуть в божевільному ритмі мегаполісів. У них абсолютно немає можливості витрачати багато часу на походи по магазинах. У той же час набирає обертів тренд здорового харчування, що абсолютно виключає вживання напівфабрикатів та фастфуду. Готові набори їжі стали відмінним рішенням, поєднуючи значну економію часу і можливість дотримання правильного, дієтичного харчування.

Отже, як це працює. Клієнти обирають рецепти онлайн і набори їжі з попередньо нарізаними і вимірюваними інгредієнтами. Вони доставляються додому в обрану дату/ час, разом з інструкціями з приготування. Ця інформація, а й разом з тим підрахунок калорій, дозволяє споживачам дотримуватися необхідних дієтичних вимог.

Віртуальна реальність


Віртуальна реальність (VR) — величезний крок вперед в зануренні користувача в реалістичні сенсорні відчуття. Постачальники обладнання та програмного забезпечення люто працюють над тим, щоб виводити на ринок нові продукти для віртуальної реальності. Згідно зі статистичними даними, до 2020 року світовий обсяг ринку віртуальної реальності перевищить 40 мільярдів доларів.

 

ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх