КАЗКОВИЙ КИЇВ 2015

Ирина Черная
  • Код для блога

Про Проект

Чи любите ви казки? Чи вірите в них? Чи бачите поряд?

Мабуть, десь у дитинстві щиро вірили маминим чи бабусіним оповідкам про доблесних героїв, неймовірних чаклунів і зачарованих принцес. Може й зараз хтось з вас чекає принца на білому коні, а хтось вважає тещу  злою відьмою :) Та все це черговий раз підтверджує, що ми не перестаємо вірити в добро і диво... В усе те найкраще, що може нам подарувати життя!

Мене звуть Ірина Чорна. Я  івент-організатор і маю честь представити вам проект, що несе в собі ідею об’єднати і дорослих, і дітей в любові до краси і добра, в любові до рідного міста. А що ж як не казка об’єднує в собі всі ці речі, а головне — різні покоління? Казка дає нам перші уявлення про дружбу і кохання, вчинки і подвиги, добро і зло! Тому саме такий фантастичний арт-проект був створений в 2014 році і успішно представлений на широкий загал.


А тепер детальніше: "Казковий Київ"  це арт-проект незалежного об’єднання творчої молоді, який покликаний нагадати дорослим та розказати сучасним дітям про класичну казку та показати її реальність на вулицях нашого міста. В його підготовці взяли участь відомі зірки сцени та телебачення України. Вони  перевтілились в казкових героїв улюблених авторів дитинства: Г.Х.Андерсена, братів Грім, Ш.Перро та інших, щоб показати всю фантастичну красу великого Києва! На даний момент в Україні проект аналогів не має.

Перший проект був спеціально підготовлений до "Дня захисту дітей" 2014 у вигляді фотовиставки за кошти організаторів. Його відвідали більш ніж 100 тисяч людей з усієї України!

Після великої кількості приємних відгуків та запитань про продовження наша команда проекту запланувала "Казковий Київ-2015". Для організації зйомок та самої фотовиставки нам необхідно зібрати відповідний капітал. Адже як виставка 2014-го, так і виставка 2015 року є безоплатною для відвідувачів.

Пропонуємо долучитись і вам до прекрасного світу казки  до створення виставки "Казковий Київ-2015".

На даному етапі ми збираємо суму 25 272 грн для організації зйомок та друку картин (з урахуванням комісії та податків). Однак в наших планах є також бажання заснувати повноцінний сімейного фестиваль "Казковий Київ", проект якого нині вже готовий і з нетерпінням чекає на реалізацію. Необхідна сумма для проведення фестивалю  70 000 грн.

Будемо вдячні усім не байдужим! Давайте робити добро разом!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                   

                                           

1621 грн.
Зібрано з 25272 грн.
15
Спонсорів
0 часов
до завершення
Від 1 грн. і більше

Просто хочу підтримати гарний проект. Обов'язково прийду подивитися!

До отримання: 11/2014
Спонсорів: 5
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 20 грн. і більше

Просто хочу підтримати гарний проект. Обов'язково прийду подивитися! + подяка на особистих сторінках спонсора в соціальних мережах.

До отримання: 11/2014
Спонсорів: 3
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 50 грн. і більше

Просто хочу підтримати гарний проект. Обов'язково прийду подивитися! + подяка на особистих сторінках спонсора в соціальних мережах. + особистий лист поштою з подякою від засновників фестивалю.

До отримання: 11/2014
Спонсорів: 4
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 100 грн. і більше

Просто хочу підтримати гарний проект. Обов'язково прийду подивитися! + подяка на особистих сторінках спонсора в соціальних мережах. + особистий лист поштою з подякою від засновників фестивалю. +фото зірок партнерів проекту.

До отримання: 11/2014
Спонсорів: 0
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 200 грн. і більше

Просто хочу підтримати гарний проект. Обов'язково прийду подивитися! + подяка на особистих сторінках спонсора в соціальних мережах. + особистий лист поштою з подякою від засновників фестивалю. +фото зірок партнерів проекту. +тематичний сувенір ( пазл або магніт)

До отримання: 01/2015
Спонсорів: 1
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 500 грн. і більше

Просто хочу підтримати гарний проект. Обов'язково прийду подивитися! + подяка на особистих сторінках спонсора в соціальних мережах. + особистий лист поштою з подякою від засновників фестивалю. +фото зірок партнерів проекту. +тематичний сувенір ( пазл або магніт) +репродукція роботи(картина)

До отримання: 01/2015
Спонсорів: 2
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 1000 грн. і більше

Просто хочу підтримати гарний проект. Обов'язково прийду подивитися! + подяка на особистих сторінках спонсора в соціальних мережах. + особистий лист поштою з подякою від засновників фестивалю. +фото зірок партнерів проекту. +тематичний сувенір ( пазл або магніт) +репродукція роботи(картина) +фото з зіркою партнером проекта.

До отримання: 01/2015
Спонсорів: 0
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО