Розважальне шоу "Відділ Кадрів"

Андрей Заец
  • Код для блога

Про Проект

Кам'янець-Подільський — одне із найкрасивіших і найстаровинніших міст України. Природа і людина створили тут справжнє кам’яне диво, зразок гармонії ландшафту й архітектури. Сучасний Кам’янець–Подільський — це один із туристичних, фестивальних, освітніх та історичних центрів України.

Але у Кам’янці–Подільському досі не було такого розважального шоу, у якому можна було б дізнатися про талановитих містян, фестивалі, події та цікаві факти про місто. Тому ініціативна група вирішила створити такий проект, який буде цікавим не лише кам'янчанам, а й українцям загалом.

Для того, щоб ми мали змогу знімати наше шоу далі, нам потрібні фінанси, тому звертаємося до вас за допомогою. 

                                      Наша передача складається із 3 частин:

Студія

У студії шоу «Відділ кадрів» двоє ведучих — Іванна Шептицька та Ростислав Шаркевич. До студії приходять відомі кам’янчани, котрих знають та наслідують і якими захоплюються: письменники, художники, музиканти, КВН-щики, спортсмени, актори, танцівники…І це далеко не повний список!

«Шопопалошоу»

У Кам’янці–Подільському дуже часто проходять різні концерти. Зірки всеукраїнського рівня полюбляють виступати саме тут. Кореспондент Георгій Торяник, ведучий постійної рубрики «Шопопалошоу», спілкується із українськими селебріті на різноманітні теми просто за кулісами концертів.

«Крок за кроком»

Вадим Беник, відомий кам’янецький КВН-щик, спілкуватиметься із місцевими жителями. Деякі відповіді, до речі, вас здивують!

 

У "Відділі Кадрів" також будуть постійні спеціальні випуски про туристичні та історичні цікавинки, молодіжні проекти, подорожі та сюжети про інші міста України.

Також щонеділі у нас буде цікавий розіграш: квитки на популярні фестивалі, книги, брендовий одяг, диски, сертифікати на участь в різноманітних тренінгах та багато іншого. Подарунки, до речі, часто готують гості програми! 

Наш бюджет

Проект «Відділ Кадрів» на даний момент не має комерційної вигоди, адже витрати на виробництво передач, сюжетів, оренда техніки, студії та реквізиту відбувається за власний кошт режисера.

Після успішного запуску шоу очікуємо партнерів-спонсорів для кожної із рубрик

 Ми щодня шукаємо цікавих гостей в студію, знімаємо сюжети та інтерв'ю, скетчі, накопичуємо матеріал. Нам це подобається і Ваша підтримка допоможе проекту "Відділ Кадрів" жити і робити цей світ яскравішим.

Допоможи робити якісний український контент!

2612 грн.
Зібрано з 34000 грн.
12
Спонсорів
0 часов
до завершення
Від 1 грн. і більше

Хочу підтримати класне шоу

До отримання: 06/2017
Спонсорів: 8
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 50 грн. і більше

Подяка від ведучих у соціальних мережах.

До отримання: 06/2017
Спонсорів: 2
Залишилось: 198
Від 100 грн. і більше

Подяка від ведучих у соціальних мережах. Подяка до кінця року в титрах передачі після зборку повної суми коштів. 

До отримання: 06/2017
Спонсорів: 1
Залишилось: 199
Від 200 грн. і більше

Лімітований постер передачі. Подяка від ведучих у соціальних мережах. Подяка до кінця року в титрах передачі після зборку повної суми коштів. 

До отримання: 06/2017
Спонсорів: 0
Залишилось: 200
Від 500 грн. і більше

Персональне відео подяки від ведучих. Лімітований постер передачі. Подяка від ведучих у соціальних мережах. Подяка до кінця року в титрах передачі після зборку повної суми коштів.

До отримання: 06/2017
Спонсорів: 0
Залишилось: 40
Від 1000 грн. і більше

Квиток на один з кращих фестивалів України "Республіка". Лімітований креативний постер з ведучими. Подяка від ведучих у соціальних мережах. Подяка до кінця року в титрах передачі після зборку повної суми коштів.

До отримання: 09/2017
Спонсорів: 1
Залишилось: 19
Від 2000 грн. і більше

Особиста відеоподяка від ведучих в ефірі. 2 квитка на один з кращих фестивалів України "Республіка". Лімітований креативний постер з ведучими. Подяка від ведучих у соціальних мережах. Подяка до кінця року в титрах передачі після зборку повної суми коштів.

До отримання: 09/2017
Спонсорів: 0
Залишилось: 20
Від 4000 грн. і більше

Ексклюзивна рідкісна еротична картина з Русланою Писанкою та її автографом. Подяка від ведучих у соціальних мережах. Подяка до кінця року в титрах передачі після зборку повної суми коштів.

До отримання: 06/2017
Спонсорів: 0
Залишилось: 1
Від 5000 грн. і більше

Креативний постер з героями шоу, квитки на презентації художніх фільмів "Одного разу в місті на камні" та кіно про життя в Старій Фортеці в 17 столітті, які зараз знімаються в Кам'янці-Подільському, можливість самому засвітитись в одному із проектів, подяка від ведучих в ефірі передачі, соціальних мережах та на сайті.

До отримання: 07/2017
Спонсорів: 0
Залишилось: 3
Від 7500 грн. і більше

Наш режисер зніме Вам креативну рекламу, музичний кліп або романтичне захоплююче відео, яке в 5 разів дешевше середньої ринкової ціни.

До отримання: 07/2017
Спонсорів: 0
Залишилось: 3