Автор: Андрей Заец

Розважальне шоу "Відділ Кадрів"

map Каменец-Подольский video Відео

Розважальне шоу "Відділ Кадрів"

2612 грн
зібрано
7%
проспонсовано
0 часов
залишилось

Винагороди

Про проект

Розважальне шоу "Відділ Кадрів"

Кам'янець-Подільський — одне із найкрасивіших і найстаровинніших міст України. Природа і людина створили тут справжнє кам’яне диво, зразок гармонії ландшафту й архітектури. Сучасний Кам’янець–Подільський — це один із туристичних, фестивальних, освітніх та історичних центрів України.

Але у Кам’янці–Подільському досі не було такого розважального шоу, у якому можна було б дізнатися про талановитих містян, фестивалі, події та цікаві факти про місто. Тому ініціативна група вирішила створити такий проект, який буде цікавим не лише кам'янчанам, а й українцям загалом.

Для того, щоб ми мали змогу знімати наше шоу далі, нам потрібні фінанси, тому звертаємося до вас за допомогою. 

                                      Наша передача складається із 3 частин:

Студія

У студії шоу «Відділ кадрів» двоє ведучих — Іванна Шептицька та Ростислав Шаркевич. До студії приходять відомі кам’янчани, котрих знають та наслідують і якими захоплюються: письменники, художники, музиканти, КВН-щики, спортсмени, актори, танцівники…І це далеко не повний список!

«Шопопалошоу»

У Кам’янці–Подільському дуже часто проходять різні концерти. Зірки всеукраїнського рівня полюбляють виступати саме тут. Кореспондент Георгій Торяник, ведучий постійної рубрики «Шопопалошоу», спілкується із українськими селебріті на різноманітні теми просто за кулісами концертів.

«Крок за кроком»

Вадим Беник, відомий кам’янецький КВН-щик, спілкуватиметься із місцевими жителями. Деякі відповіді, до речі, вас здивують!

 

У "Відділі Кадрів" також будуть постійні спеціальні випуски про туристичні та історичні цікавинки, молодіжні проекти, подорожі та сюжети про інші міста України.

Також щонеділі у нас буде цікавий розіграш: квитки на популярні фестивалі, книги, брендовий одяг, диски, сертифікати на участь в різноманітних тренінгах та багато іншого. Подарунки, до речі, часто готують гості програми! 

Наш бюджет

Проект «Відділ Кадрів» на даний момент не має комерційної вигоди, адже витрати на виробництво передач, сюжетів, оренда техніки, студії та реквізиту відбувається за власний кошт режисера.

Після успішного запуску шоу очікуємо партнерів-спонсорів для кожної із рубрик

 Ми щодня шукаємо цікавих гостей в студію, знімаємо сюжети та інтерв'ю, скетчі, накопичуємо матеріал. Нам це подобається і Ваша підтримка допоможе проекту "Відділ Кадрів" жити і робити цей світ яскравішим.

Допоможи робити якісний український контент!

loading
loading
loading
;