Створення мобільного додатку для успішного навчанн

Сергій Ноздрін
  • Код для блога

Про Проект

Сьогодні система освіти в нашій країні переживає кризу. Застарілими є методи навчання, організація навчального процесу та подача навчального матеріалу, зниження стану здоров’я учнів та студентів, випадки смерті на заняттях з фізичної культури тощо. Все це веде до занепаду розвитку молодого покоління в якості розумних високоосвічених професіоналів міжнародного рівня. Але ж ми хочемо бути кращими!

Ми команда науковців, яким не байдужа наша країна! Ми займаємось вивченням соціально значущих проектів. Нас цікавить ефективна адаптація студентів та школярів до навчання, збереження та покращення здоров’я молодого покоління, створення дієвої моделі побудови взаємовідносин з людьми тощо.

Наша основна мета допомогти учням ефективно навчатись у школах, студентам ставати прекрасними професіоналами, а робітникам успішними на своїх підприємствах. Сформувати здорове та розумне молоде покоління з допомогою впровадження новітніх методів діагностики до навчання та роботи.

Ми розробили простий та зручний метод діагностики можливостей людини, враховуючи особливості роботи нервової системи. Адже, знаючі свої здібності, людина зможе вибрати шлях, за яким потрібно йти. І в нашому житті стане менше стресів, конфліктів та невдач у будь-яких справах. Ми зможемо досягати своїх мрій, впевнено будувати своє життя та бути успішними в своїй роботі.

Є багато складних у використанні методик діагностики. Наша методика об’єднує можливості всіх провідних психологічних досліджень, що діагностують особистісні якості. Вона є простою та універсальною.

Лише за 30 сек можна дізнатися про власний темперамент, деякі риси характеру, особливості засвоєння інформації, пам'ять, увагу, мислення, інтелектуальні здібності, стресостійкість, мотивацію тощо. Вже цікаво? І головне, всі ці результати можна ефективно використовувати в навчанні або роботі: планувати час роботи та відпочинку, грамотно організовувати свої справи та вільний час.

На сьогодні нам потрібні кошти для оплати праці програмістів (хоч ми і залучаємо студентів та знайомих), покупці б/у телефонів та планшетів для створення тестових та фінішної версії додатку, оплату аккаунтів у PlayMarket та AppStore, рекламні акції та презентації.

Допоможи цій ініціативі побачити світ!

 

 

 

FAQ
I have exactly what info I want. Check, please. Wait, it's free? Awseome!
Yes, it`s app is free, Thank you!
Последнее обновление: 23/02/2015
как я это сделал ?
Уточните, пожалуйста, Ваш вопрос.
Последнее обновление: 24/02/2015
Knocked my socks off with kneldowge!
It's good?
Последнее обновление: 24/02/2015
250 грн.
Зібрано з 7000 грн.
2
Спонсорів
0 часов
до завершення
Від 1 грн. і більше

Дякуємо за підтримку! Нашу подяку ми виражаємо у соціальних мережах.

До отримання: 03/2015
Спонсорів: 0
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 10 грн. і більше

Дякуємо за підтримку! Нашу подяку ми виражаємо персональною листівкою на електронну пошту.

До отримання: 03/2015
Спонсорів: 0
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 20 грн. і більше

Дякуємо за підтримку! Нашу подяку ми виражаємо у соціальних мережах та персональною листівкою на електронну пошту.

До отримання: 03/2015
Спонсорів: 0
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 50 грн. і більше

Дякуємо за вашу увагу і підтримку! Нашу подяку ми виражаємо у соціальних мережах та персональною листівкою на електронну пошту, а також ви отримаєте корисні та цікаві поради про здоровий спосіб життя.

До отримання: 04/2015
Спонсорів: 1
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 100 грн. і більше

Дякуємо за вашу увагу і підтримку! Нашу подяку ми виражаємо у соціальних мережах та персональною листівкою на електронну пошту, а також ви отримаєте корисні та цікаві поради про здоровий спосіб життя, ефективне навчання і роботу.

До отримання: 05/2015
Спонсорів: 0
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 200 грн. і більше

Дякуємо за вашу увагу і підтримку! Нашу подяку ми виражаємо у соціальних мережах та персональною листівкою, а також ви отримуєте доступ для завантаження додатку за два тижні до релізу.

До отримання: 06/2015
Спонсорів: 1
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 500 грн. і більше

Дякуємо вам за довіру і підтримку! Ви маєте можливість брати участь у бета-тестуванні мобільного додатку і ми врахуємо всі ваші поради і коментарі.

До отримання: 06/2015
Спонсорів: 0
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО