Автор: Антон

«Талос: Арена» — українська настільна гра

map Киев video Ігри

«Талос: Арена» — українська настільна гра

24570 грн
зібрано
111%
проспонсовано
0 часов
залишилось

Винагороди

Про проект

«Талос: Арена» — українська настільна гра

 Перший краудфандінговий проект настільної гри в Україні: Талос: Арена

 Вступ

 Ви з боєм квартал за кварталом захоплювали місто Талос, чим передвіщали кінець епохи Краху… Зачистивши тронний зал, ви сідаєте на трон – Світ кришиться на піщинки у вас на очах, все відбулося за долі секунд, і темрява…

 З тих подій пройшло вже декілька років, ви знаходитесь у світі-Арені, прабог-Пратам створив її для визначення достойного на звання Бога. Ви чекаєте останнього претендента, щоб вступити в битву за звання достойного. Легендарні герої всіх рас і часів зібрані Пратамом сформують вашу гвардію.

Дізнайся більше про світ Талос на сайті www.talos.inukr.biz

 Ми у соц. мережах:

Про гру

 Культура настільних ігор в Україні ще розвивається, і хочеться, аби на її розвиток впливав і наш український продукт.

 «Талос: Арена» — карткова гра, яку досить швидко освоюють новачки. Але й залишається велике поле маневру для «гіків» завдяки формуванню власної армії в процесі гри. Гра була створена ще у 2011 році, протягом наступних років вона доповнювалася і збалансовувалася.

В грі ми прибрали ті елементи настолок, які надокучали і псували задоволення, наприклад:

  • До перемоги відсидітися не вийде: необхідно весь час втручатися в ходи інших гравців, щоб отримувати вигоду з кожного ходу. Ви граєте весь час протягом гри.
  • Немає послідовності фаз (як і фази ходу в цілому), тобто, граючи, не треба чекати, доки супротивник «находиться», щоб якось протидіяти цьому. Вас атакують – одразу захищайтеся, псуйте комбінацію ворогів, ламайте хід гри. Не буде споглядання, комбінацій: витягую карту «Дістаньте ще карту», тоді витягую карту «Дістаньте ще карту»…
  • Взагалі гра створена так, щоб обмежень було як можна менше. А можливостей — більше.
  • Немає ясності щодо переможця гри практично до останнього ходу. Вам не треба буде грати, щоб інші дограли. Ви завжди матимете шанс виграти.
  • Немає довгої підготовки до гри: перетасував колоду, роздав героїв і все – починайте гру!

 Створюючи гру, основним правилом було: «Слухати і чути всіх». Всі пропозиції ми розглядали і збираємося в подальшому це робити! Сміливо висловлюйте свої думки, побажання: так гра стане тільки кращою! Зараз маємо оригінальну механіку в оригінальному фентезійному світі, і разом з вами зробимо ще краще!

Ігромасонське Ложе НекрономіконГекс Club Board Games

 (Наші тестування. Будемо раді бачити і вас!)

 Механіка

 Гравець є одним з претендентів на силу Бога. Щоб стати справжнім Богом, необхідно позбутися всіх інших претендентів, знищивши їхню гвардію героїв. Для цього необхідні тактичні і стратегічні вміння, креативне мислення і навіть акторська гра.

Прототип карти героя Прототип карти героя Прототип карти героя  

 (Прототипи карт героїв. Це не остаточний варіант)

 Всю гру до фінальної битви гравець збирає війська і цими ж військами здобуває собі славу у боях з іншими претендентами. Тому кожного героя можна або берегти до фінальної битви для здобуття перемоги, або шкодити супротивнику.

 Перемогти можна як використовуючи кількісну перевагу, так і якісну: все залежить від правильності використання гравцем героїв і їхніх комбінацій. А комбінацій безліч, реграбельність гри надзвичайно висока!

 Гра вимагає комунікації між гравцями, адже інтереси різних гравців можуть пересікатися, а «гуртом і батька бити легше». Але такі союзи не довгі — всі ж пам’ятають, що переможець буде лише один.

Прототип карти героя Прототип карти героя Прототип карти героя

(У кожного героя є свої сили і своя історія, все це можна дізнатися на нашому сайті www.talos.inukr.biz)

  Баланс гри створювався не один рік, і в цій справі нам допомагали як інші автори, так і всі бажаючі на чисельних відкритих тестуваннях.

 Всі люди різні і кожен по-своєму сприймає правила, тому вони є декількох рівнів і, залежно від досвіду гравця у настільних іграх кожен може підібрати складність під себе.

 На самі правила суттєвий вплив мала відмова від визначеної послідовності фаз, тому бажано зіграти декілька разів для повного розуміння механіки. Текст правил ми тестували величезну кількість разів. Ми тестували його навіть на людях, що до цього складнішої за монополію настолки в руках не тримали.

 

(Так виглядає поточний прототип героя)

 Ми підтримуємо постійний зв’язок з вами, адже ви станете частиною нашої команди. Вже зараз ми розказуємо будь-які відомості про гру і світ всім зацікавленим, проводимо тестування і презентації.

 Прислухаємося до ваших порад, щоб зробити Талос ще кращим. Світ Талос величезний, і ви можете на нього впливати. З вашою допомогою створюватимуться в доповненнях нові раси, події, локації… Ми чекаємо на ваші пропозиції!

(майстерність нашого художника)

 Цілі:

 Наша ціль — це художнє оформлення гри. Такої гри, яка буде радувати всіх. На цьому етапі ми досить обмеженні у винагородах грою, але це вже буде велике досягнення і значний крок вперед. Результат роботи нашого художника можна побачити на прототипних картах і в оформленні проекту. 

Винагороди Перша ціль 30 000
20 грн

Особиста подяка на електронну пошту. 
І вічна подяка на сайті гри.

50 грн

Листівка з Талосу та особисті побажання від авторів. Вічна подяка на сайті гри.

100 грн

Плакат А4 з Талосу. 
І вічна подяка на сайті гри.

150 грн

Плакат А3 з Талосу. 
І вічна подяка на сайті гри.

300 грн

Збірничок легендарних подій Талосу. 
Вічна подяка на сайті гри.

 
350 грн

Великий Збірник легендарних подій 
+ плакат на ваш вибір.

400 грн

Знижка на гру 50 %, гра буде підписана авторами. І вічна подяка на сайті гри.

750 грн

Готова гра, підписана авторами. І вічна подяка на сайті гри.

850 грн

Готова гра, підписана авторами. Знайомство і партія гри з одним з авторів. І вічна подяка на сайті гри.

3000 грн

Один з героїв матиме обличчя доброчинця. Вважай, як особиста карта. 
І вічна подяка на сайті гри.

Плани на майбутнє значні. Після першого тиражу будуть декілька інших, за якими вже підуть перші доповнення з новими расами, які ми створимо разом з вами. У подальшому планується розширити асортимент настолок світу Талоса. Вже зараз маємо два прототипи ігор і вже рік, як готова «Талос: Крах».
У нас є бачення подальшого розвитку ігор і світу Талос, долучайтесь до нас, щоб разом випускати продукт, який буде радувати всіх. Разом ми не просто випустимо нову настолку — ми започаткуємо новий продукт.

 

 

loading
loading
loading
;