Твоя персональна фабрика - принтер epo3d

Роман Скороход
  • Код для блога

Про Проект

Як у винахідників, у нас є мрія - підштовхнути індустрію тривимірного друку до того моменту, коли 3D-друк буде по-справжньому побутовою технологією. Ми хочемо створити реально доступний та якісний, простий та інтуїтивно зрозумілий 3D-принтер.
 
Нам подобається 3D-друк і всі можливості, які він відкриває, але нас не влаштовують принтери доступні на ринку. Справа в тому, що більшість 3D-принтерів вартістю менш 700 доларів - містять ненадійні пластикові деталі і постійно відбуваються технічні збої, ламаються і зазнають невдачі. Звичайно, є кілька висококласних машин, які постійно працюють добре, але чому вони повинні бути такими дорогими?
 
Epo3d стане наступним кроком, який відкриє безліч можливостей для самоосвіти, навчання, бізнесу, дозволить проявити свою креативність!
 
Ось чому ми спроектували Epo3d.

Вивчивши ринок 3D-принтерів і почавши проектування нового - наша команда врахувала і виправила слабкі місця інших виробників, завдяки чому Epo3d забезпечує стабільність, точність і довговічність. Для створення тривимірних моделей він використовує FDM технологію друку.

Оскільки Epo3d надійний, він підтримує якість друку при швидкості в 100 мм/с, хоча здатний працювати і при набагато більшій швидкості в 150 мм/с. Він друкує з мінімальною висотою шару 50 мікрон, забезпечуючи чистий і гладкий друк.

     

Epo3d може бути використаний будь-якою людиною - від дитини до пенсіонера, він служитиме особистою фабрикою як для інженера, так і для домогосподарки.
Корпус 3D-принтера виконаний з композитних матеріалів, що поєднує в собі легкість, простоту і функціональність.

Маючи відносно не великі розміри 350х360х430мм область друку у нього 200х200х200мм.
Присутність бічних кришок і фронтальної дверці з акрилу - сприяють підтримці стабільної температури по всій моделі під час друку.

Фронтальні двері знімні, так само можна змінити сторону відкриття для зручності користувача.

А ось приклади друку принтера: дуже легко надрукувати відсутню деталь від конструктора LEGO, підставку для ручок у вигляді черепа, док-станцію для Iphone, вподобану вам статуетку або фігуру, холдер для батарейок та дивовижний аксесуар для авто. І це лише декілька прикладів того, що можно розрукувати на принтері - знадобиться лише фантазія і пластик, щоб створити для себе необхідний аксесуар або потрібну у посвягденному житті річ.
 Epo3d побудований на базі сучасної і високоточної кінематики H-bot. Вона дуже перспективна, її вже застосовують в принтерах компаній Stratasys і Makerbot. Очевидні плюси цієї кінематики - двигуни знаходяться статично, вони нерухомі, а відповідно полегшують конструкцію. Ремінь тут всього один - що зменшує і спрощує механізм натягу.

На відміну від класичних напрямних, ми прийняли краще рішення - зносостійкі лінійні рейки, які зберігають досить високу точність позиціонування, а при малих габаритах і вазі - полегшують конструкцію, збільшуючи швидкість друку без втрат якості.

Профіль доріжок дозволяє витримувати навантаження в усіх напрямках.
Завдяки такій конструкції принтер здатний друкувати без втрати якості на підвищених швидкостях.

Основна частина принтера, де все починається і приймає форму, це екструдер. Взято за основу екструдер з класичною системою подачі нитки (Direct Drive).

Після внесення конструктивних змін він став більш надійним:

  • запобігає зажовуванню нитки;
  • ефективний обдув екструдера і мотора, що виключає перегрів;

Завдяки такій системі подачі нитки принтер здатний друкувати всіма видами пластика пропонованими на ринку: PLA, WOOD, ECO FLEX, CRYSTAL FLEX, NYLON, PET, POLY, PVA, PC, ABS і т.д.

Вся інформація та управління принтером буде виводитися на дисплей. Після закінчення краудфандінгової кампанії - закінчимо розробку кольорового сенсорного дисплея.
Графічний інтерфейс спроектований для зручності взаємодії користувача, що не має досвіду роботи з принтером. На дисплеї все інтуїтивно зрозуміло. Для виконання будь-якої команди - кількість дій зведено до мінімуму.

Epo3d може друкувати автономно, що виключає можливість зупинки друку при системних помилках комп'ютера і розриві зв'язку між ними. З картки пам'яті можливо контролювати сам процес і якість створюваного об'єкта - шляхом регулювання температури, швидкості і обдування. Так само призупинити і відновити друк.

Epo3d за якістю збірки і друку перевершує китайські аналоги і не поступається 3D-принтерам зі світовими іменами. У ціновому сегменті принтер є кращим рішенням, за співвідношенням ціна-якість. Це дозволяє конкурувати як з дорогими, так і дешевими принтерами.

Порівняння з вітчизняними

Порівняння із зарубіжними

Чому так дешево?

Перед нами була мета - представити 3D-принтер професійного рівня за доступною ціною. Ми хочемо, щоб кожен студент, художник, інженер, дизайнер і починаючий творець - мали доступ до високоякісного 3D-друку. Каркас Epo3d складається з чотирьох однакових вузлів, що знижує витрати виробництва.

Ми також співпрацюємо з зарубіжними виробниками, які мають багаторічний досвід виробництва комплектуючих і елементів корпусу, що дозволяє заощадити кошти на розробку і виробництво дорогих деталей, а в той же час власне проектування дає можливість більш раціонально використовувати матеріали. Також не забувайте, що тільки під час краудфандінгової кампанії у вас є можливість отримати наш 3D-принтер нижче ринкової вартості, це тимчасова та ексклюзивна пропозиція.

1. Екструдер - машина для формування пластичних матеріалів шляхом надання їм форми за допомогою продавлювання (екструзії) через профілюючій інструмент (екструзійну головку «фільєру»).

Ebox - настільна портативна система екструдування, створена для виробництва пластикової нитки для 3D-принтера діаметром 1,75 мм, 3 мм та інших розмірів.

Завдяки унікальній системі намотування нитки на котушку, нитка, виходячи з фільєри, розгортається на 180°, подається через охолодження і рівномірно намотується на котушку, яку, в свою чергу, можна з легкістю замінити на нову.

2. Шредер для пластику - ми розробляємо машину для дроблення пластику. Це пристрій відрізняється винятковою екологічністю при потужності в одну людську силу. Іншими словами, це шредер з ручним приводом. Пристрій дробить пластик в частинки розміром менше 5 мм, перетворюючи пластикові відходи в зручно перероблювану сировину для екструдерів.


Шредер може бути використаний для переробки невдалих 3D-моделей або будь-якого іншого непотрібного пластику. Ви можете перетворити ці вироби назад в пластикові гранули. Завдяки шредеру можна багаторазово використовувати перероблену сировину, змішуючи  її з первинною. Цей  пристрій є одним з перших кроків в освоєнні процесу утилізації в домашніх умовах.

Чому краудфандінг?

Ми покладаємося на краудфандінг, щоб Epo3d став більше, ніж просто 3D-принтером. Ми хочемо забезпечити його всіма функціями, які знадобляться для ваших самих амбітних проектів і саме тому ми вже розробляємо сенсорний дисплей з багатомовним інтерфейсом, автокалібровку. Але у нас ще більше планів! Якщо ми отримаємо достатню підтримку - ми зможемо фінансувати дослідження і розробки для майбутніх доповнень, таких як: захисна обшивка, збільшення числа екструдерів і контроль подачі нитки в екструдер.
Чим більше функцій ми зможемо розробити - тим більше корисних і цікавих речей ви зможете створити, експериментувати і втілювати свої найсміливіші ідеї.

 

 

Наша команда

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 грн.
Зібрано з 155500 грн.
2
Спонсорів
81 дней
до завершення
Підтримати проект
Від 1 грн. і більше

Просто хочу підтримати крутий проект!

До отримання: 10/2017
Спонсорів: 2
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 50 грн. і більше

Дякую вам за внесок в наш проект. Ми персонально віддячимо в соц. мережах.

До отримання: 10/2017
Спонсорів: 0
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 70 грн. і більше

Spiner для рук - дуже популярна іграшка, є тренажером для рук. Зняття стресу, тривоги, відволікає від небажаних думок.

До отримання: 10/2017
Спонсорів: 0
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 110 грн. і більше

Фігурка малюка Грута - надрукована з екологічно чистого дерев'яного пластика за допомогою FMD друку (роздрукована на 3Д-принтері), також може бути використана як колекційна. Матеріал, що використовується надає фігурці дуже реалістичний вигляд як на дотик так і на запах.

До отримання: 10/2017
Спонсорів: 0
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 250 грн. і більше

Iphone dock станція роздрукована на 3D-принтері з ABS пластику, може також одночасно заряджати ваш Ipone 6, 7 та Apple Watch.
На станції розташовані необхідні пази для кабелю і магнітного зарядного пристрою.

До отримання: 10/2017
Спонсорів: 0
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 600 грн. і більше

Дизайнерські настінні годинники з годинниковим механізмом надруковані на 3D принтері

До отримання: 10/2017
Спонсорів: 0
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 12000 грн. і більше

Найперші 3D-принтери epo3d. Спонсор отримає принтер через півтора місяця після закінчення кампанії.

До отримання: 10/2017
Спонсорів: 0
Залишилось: 2
Від 15000 грн. і більше

3D-принтери epo3d. Спонсор отримає принтер через півтора місяця після закінчення кампанії.

До отримання: 10/2017
Спонсорів: 0
Залишилось: 8
Від 17000 грн. і більше

3D-принтер epo3d + 1 кг. пластика PLA в подарунок. Спонсор отримає протягом тижня після підтримки проекту

До отримання: 10/2017
Спонсорів: 0
Залишилось: 20