«DREAM motors». Доступний український електромобіл

Володимир Турко
  • Код для блога

Про Проект

Лаболаторія електромобілів інституту електродинаміки НАНУ

Проект «Доступний український електромобіль» народився після аналізу науково-технічного потенціалу України. Цей показник часом вищий за деяких розвинених країн заходу, та чомусь його мало використовують для зміцнення економіки держави.

Проект передбачає впровадження серійного виробництва доступних електромобілів в Україні, а саме марки ЗАЗ Ланос Пікап та ЗАЗ Ланос Седан з пробігом до 250 км на одній зарядці.

Ми плануємо представити нашу розробку в квітні 2016 року та розпочати ходові випробування. А вже до кінця 2016 року почати перші поставки замовникам по ціні від 15 тис. у. о.

 

Розробляти прототип електромобіля будуть вчені Інституту Електродинаміки НАН України на базі державного підприємства «Науково-виробничий центр "Енергоімпульс"».

В Інституті електродинаміки НАН України накопичений багаторічний досвід розробки транспортних засобів з електричним приводом, створення для них високоефективних тиристорних і транзисторних тягових перетворювачів, мікропроцесорних систем керування, що забезпечують надійну і безаварійну експлуатацію електромобілів. Спільно з фахівцями заводів АвтоВАЗ та АвтоЗАЗ на основі розробленого в Інституті електродинаміки НАН України електрообладнання були створені  електромобілі  ВАЗ-1801, ВАЗ-2801, ВАЗ-2802, ВАЗ-2702, ЗАЗ-1109, ЗАЗ-11091.

В ботанічному саду НАН України декілька років успішно експлуатувалися два електроцикла вантажопідйомністю 400 кг, виготовлені в Інституті електродинаміки НАН на базі серійного трициклу Київського мотоциклетного заводу.

В Інституті створені перші вітчизняні гібридні електромобілі: на базі легкової «Таврії» та ватажно-пасажирського ГАЗ-2752 «Соболь», а також гібридний електротрактор.

Поряд з силовим обладнанням в Інституті розроблена низка допоміжних напівпровідникових пристроїв,  призначених для заряджання та контролю поточного стану тягових і допоміжних бортових акумуляторних батарей:

— зарядні бортові і стаціонарні пристрої;

—  блоки вторинного електроживлення;

—  лічильники ампер-годин;

—   індикатори стану АБ.

Слід  зазначити, що основна частина переліченого вище силового і допоміжного устаткування, а також ряд транспортних засобів пройшли стендові і ходові випробування, деякі з них знаходяться в тривалій експлуатації.

Виходячи з цього, Інститут електродинаміки НАН України може запропонувати ряд готових технічних рішень, на базі яких вже сьогодні можна приступити до випуску українських електромобілів, електроциклів і інших видів ефективного і екологічно чистого аккумуляторного та гібридного  електротранспорту, який знайде широке застосування в різних областях міського комунального господарства, на підприємствах зв'язку, у сфері туризму, торгівлі і громадського харчування, в тепличних і фермерських господарствах.

В якості об'єктивних чинників, сприяючих успішній реалізації таких пропозицій, слід розглядати наявність вітчизняної виробничої і технологічної бази відповідного профіля і рівня.

Таким чином, наявність вітчизняних високоспеціалізованих підприємств дозволяє реально розглядати можливість організації замкнутого технологічного циклу для виробництва цілого ряду зазначених перспективних транспортних засобів з екологічно чистими і енергетично ефективними силовими установками.

Крім того, враховуючи тривалий досвід Інституту електродинаміки НАН України по експлуатації акумуляторного електротранспорту,  істотним чинником є можливість фахівців Інституту надати конкретну допомогу в організації сервісних інфраструктур для такого нового транспортного парку, а також надавати консультаційні послуги  експлуатуючому персоналу.

Приблизна номенклатура виробів підприємства з виробництва електромобільного транспорту.

1.Системи і комплектуючі  вузли  для електромобільного транспорту:

— системи електронного керування силовими енергетичними установками: силові перетворювачі з мікропроцесорною системою управління; буферні накопичувачі; контроллери верхнього рівня для управління потоками потужності і тягою з органами управління і відображення інформації в кабіні водія;

електричні трансмісії;

— електроприводи;

  пристрої   для заряджання джерел живлення та контролю за режимами їх роботи;

системи живлення власних потреб транспортних засобів.

 2. Агрегатно-вузлове складальне  виробництво транспортних засобів на основі власних комплектуючих виробів та покупних агрегатів — екіпажної частини, електродвигунів, генераторів та акумуляторних батарей:

легкових пасажирських і вантажно-пасажирських (пікапів) електромобілів;

  електроциклів;

електроскутерів «Триквей»;

   гібридних електроавтобусів;

сміттєвозів, поливної, сніго- та сміттєприбиральної техніки, а також невеликих вантажівок (вантажопідйомністю до 1,5-2 т) з гібридною силовою установкою.

Отож ми впевнені: разом можемо зробити наш транспорт економічним, екологічним та доступним!

Зважаючи на велику залежність України від імпортних енергоносіїв, в подальшому планується робота по поширенню електромобілів та електрозаправок. Ми маємо недопустити знищення природи та підтримати економіку України!

Карта існуючих електрозаправок:

Кошти нам потрібні на купівлю:

корпусу — 70 тис. грн;

електродвигуна — 20 тис. грн;

акумуляторів — 100 тис. грн;

зарядки — 10 тис. грн;

електроніки — 7 тис. грн;

та інші виробничі потреби — 10 тис. грн.

 

Після закінчення проекту на цій платформі, а ми впевнені, що він буде успішним, ми залучатимемо інвесторів для впровадження серійного виробництва доступних вітчизниних електромобілів!

Також планується впровадження партнерської програми, завдяки якій кожен зможе інвестувати в електромобілі та отримувати від цього фінансовий та моральний зиск.

Допомогти проекту ви можете також поширивши інформацію про нього серед своїх друзів в соц.мережах.

Дякуємо вам за увагу і допомогу, до зустрічі на тест-драйві!

 

FAQ
Готовий профінансувати : корпус — 70 тис. грн; електродвигун — 20 тис. грн; акумулятори — 100 тис. грн; зарядки — 10 тис. грн; електроніка — 7 тис. грн; З повагою, Туз Олександр Григорович Академік Українскої академії наук +38-050-353-0001 Skype: auto220ua Засновник: www.220avto.com www.facebook.com/220.car www.priceptitan.com.ua www.teploplintus.com
Надзвичайно приємно бачити таке зацікавлення проектом, найблищими годинами з Вами звяжуся для більш предметного обговорення. Дякую!!!
Последнее обновление: 12/08/2015
ecoist.com.ua наш магазин. предлагаем Вам инфо поддержку и вероятных клиентов... С Уважением Ржевский Антон 0685676358
Большое спасибо за поддержку!!!!
Последнее обновление: 12/08/2015
Добрый день, Владимир. Отправил Вам платеж 100гр. Хотел бы получить от Вас планы на будущее. Юрий.
Взагалі то плани будуть надруковані в вашому подарунку. Та по секрету ми хочемо створити доступний вітчизняний електромобіль та підтримати нашу економіку!!!
Последнее обновление: 13/08/2015
Вопрос Что это даст инвестору(спонсору)- где план доходи или хотя бы возврата денег ? Или просто дайте денег потому что мы такие хорошие и красивые...
Вложение денег в наш проект на платформе Na-Starte — это не акционерное участие с последующим процентом от прибыли, но и не благотворительность, которая в вопросах бизнеса работать не может. В большинстве своём спонсоры участвуют в проектах за идею. В случае успешного сбора средства все спонсоры получают вознаграждения, которые представлены на странице проекта. Это не только честное, взаимно приятное сотрудничество, но и создание отношений для будущего сотрудничества в котором уже будут Вашы девиденды от приложеных усилий (инвестицый)
Последнее обновление: 13/08/2015
Искренне желая успеха ВСЕМ, кто действительно желает создавать УКРАИНСКИЙ ЭЛЕКТРОМОБИЛЬ , а не создавать ВИДИМОСТЬ ЕГО СОЗДАНИЯ ! .......................... ...Задам вопрос : Почему, за десяток лет, ни одно из созданных в вышеупомянутом коллективе ЭТС, не смогло принять участие, ни в одном из многочисленных Смотрах, Выставках, Пробегах ? ? ? .............................................................................. .....- Чванство, Снобизм , Изоляционизм, и , как следствие, Творческая Импотенция ! ...................................................... ......Кто ж ИМ теперь поверит ?
Принаймі до недавнього часу держава та й люди не були зацікавлені в таких розробках через дешевизну палива, але ситуація міняється і ми очікуємо позитивних результатів!!!
Последнее обновление: 13/08/2015
Почему нет пункта: пожертвуй 100 тысяч грн. и получи электромобиль первым по предзаказу?
Хорошая идея, но боюсь вознаграждения уже не отредактировать, но думаю Мы можем предоставить такую возможность так как имеем отчотность по спонсорам.
Последнее обновление: 13/08/2015
Добрый день, Может стоить указать тип аккумуялторов которые вы хотите использовать в своём проекте и запас энергии? А то сравниваете с нисаном, а главное "забыли" написать... Наводит на мысли что это свинцовые аккумуляторы?)))
Литиевые аккомуляторы, запас енергии будет зависеть от требуемого пробега, но возможно и аккомуляторы другого типа.
Последнее обновление: 14/08/2015
Можете сказати, що ви хочете досягнути зі скромною сумою 200 000грн? Цієї суми вистачить хіба що на те, щоб зробити 1 електромобіль. Сумніваюсь, що в цю суму можливо закупити обладнання для виробництва деталей електромобілів.... Можете сформулювати нормальний бізнес-план, щоб люди розуміли на що вони будуть давати гроші?
Метою даної компанії є розробка прототипу електромобіля, тобто одного екземпляру, з яким будуть проводитись ходові випробування та виставки. Для серійного виробництва будуть залучатись інвестори та потужності українських автомобілебудівних компаній. Спочатку буде одиничне виробництво на замовлення, а далі впровадження серійного виробництва та розробка нових моделей електромобілів. Плануємо уже в 2016 році запуск одиничного виробництва.
Последнее обновление: 14/08/2015
----------------- Кошти нам потрібні на купівлю: корпусу — 70 тис. грн; електродвигуна — 20 тис. грн; акумуляторів — 100 тис. грн; зарядки — 10 тис. грн; електроніки — 7 тис. грн; та інші виробничі потреби — 10 тис. грн. ------------------------ Тобто ваш проект по збору коштів не для того, щоб заснувати виробництво, а щоб організувати ВАМ електромобіль. Якщо проблема в відсутності електромобіля, що базується на lanos - скооперуйтесь з http://ecoist.com.ua/ - вони вже давно працюють по даній темі і разом вибивайте нормальне фінансування. А також подумайте що ВАШ проект може дати людям того, що уже не покриває ecoist, або чим ваш проект кращий
Проблема в відсутності державного фінансування наукових розробок які можуть вивести Україну на якісно новий рівень. Метою проекту є створення прототипу для ходових випробувань та демонстрації інвесторам з допомогою яких буде організовано серійне виробництво. Проект кращий тим, що розробкою займаються науковці з великим досвідом, з науковим підходом, а не комерційним.
Последнее обновление: 14/08/2015
у мене є lanos, який впринципі можна надати для експериментів. Присутня іржа корпусу, але це не має вплинути на роботу авто вцілому. 20 000грн на двигун можу знайти без проблем + ще 20 000грн можна знайти на доопрацювання. Щодо акумуляторів (100 000грн) можливо варто використати більш важкі проте дешевші свинцеві... + перевести всю світлотехніку на світлодіоди, що має значно зменшити споживання електроенергії + подумати над оптимізацією охолодження/обігріву салону і охолодження двигуна - що також має суттєво знизити навантаження на акумулятор->двигун + подумати над впровадженням сонячних батарей на даху + подумати над генерацією електроенергії при гальмуванні авто. Цієї енергії не вистачить на їзду - проте з головою вистачить на все електрообладнання (освітлення, музика, ...)
Дякую за інтерес, Ваша пропозиція буде для нас корисною. Можете зі мною сконтактувати turko-1989@mail.ru обговоримо детальніше.
Последнее обновление: 14/08/2015
Підтримую попереднє питання стосовно аккумуляторів, єдиний + літієвих аккумуляторів - вага, але Ланос не спорткар з композитів, вага аккумуляторів важлива, але не критична. Свинцево-кислотні AGM батареї нового покоління наближаються до гелевих родичів по кількості циклів глибокого розряду, при цьому вони надійніші за них і дешевші від літієвих в рази.
Небачив щоб хтось такі використовував в електромобілях, можливо вони не підходять для цього!? Плюс ми хочемо використовувати акомулятори українського виробництва, можливо такі - http://www.vladar.com.ua/ru/products_4_3.php
Последнее обновление: 15/08/2015
Продовжіть будь-ласка термін збору грошей як вийду на роботу обовязково гроші пришлю. Дуже гарна ідея, зверніться до волонтерів може вони зможуть допомогти
90 днів максимальний термін, всеодно дякуємо!
Последнее обновление: 16/08/2015
Володимир, одразу до справи: будьте ласкаві, вишліть резюме проекту або сам проект для детального вивчення та внесення власних корректив. НА початковому єтапі буде задоволена потреба проекту у 200 тис грн на розробку прототипу. З повагою, Артем Гладишко. Netcracker Technology
На рахунок таких внесків зверніться до мене по телефону 0989511119
Последнее обновление: 17/08/2015
Доброго дня! Мене зацікавив Ваш проект електромобіля. Як свідомий до змін Громадянин України - я підтримав Ваш проектом своїм внеском, у розмірі 1000грн. З повагою, Віктор.
Дякую Вам за значущу допомогу, надіюсь зустрінемся на презентації нашого електромобіля!!! Всьго найкращого!
Последнее обновление: 20/08/2015
Чудова і своєчасна ідея, що потребує нагального вирішення. Підтримав проект і готовий активно його впроваджувати. Особисто знаю дуже багато людей, які готові придбати електромобілі вітчизняного виробництва. Успіхів всім нам в цій справі!
Дякую, будем старатись для загального блага!!!
Последнее обновление: 20/08/2015
Вниманию потенциальных инвесторов! Сегодня была на встрече в Институте электродинамики НАН Украины. На встрече присутствовали зав. научно-организационным отделом Брыль В.В., директор НВП "Энергоимпульс" Ламеко А.Л., зав. лабораторией электромобилей Павлов В.Б. По итогам встречи - информация, размещённая здесь Турко Владимиром - НЕ СООТВЕТСТВУЕТ действительности, так как для реализации проекта изначально требуется создать 3 тестовых электромобиля, себестоимость каждого - от 18 тыс. долларов США. Если говорить о серийном производстве - электромобиль не будет стоить дешевле, поскольку нужно учитывать очень много факторов. Представители Института электродинамики также выразили своё несогласие с цифрами, заявленными Владимиром Турко и подтвердили, что размещение данной информации с ЗАВЕДОМО недостоверными цифрами может нанести репутационный вред проекту в целом. Поэтому, убедительная просьба, друзья, прежде чем принимать решение вкладывать в это деньги - проверьте, будет ли проект реализован. К сожалению, сейчас этот проект выглядит так, как будто человек собрался просто забрать себе эти деньги. Хотелось бы ошибаться...
Уважаемая, Вы не вспомнили что Ваше сотрудничество с институтом електродинамики началось после публикацыи проекта на платформе "на старте", тоисть ефект уже есть от нашей публикацыи проекта. И Вы забыли сказать что не хотите дать возможность активным гражданам Украины поучаствовать в проекте посредством добровольных взносов, и не хотите привлекать инных заинтересованных инвесторов. Здесь уже было написано и в тексте проекта тоже, что будут привлекаться инвесторы для дальнейшых разработок и серийного производства. По окончанию сбора средств мы сможем помочь в реализацыи только части разработок, но мы предоставляэм гражданам возможность участвия в таком важном проекте как електротранспорт для нашей економики. По завершению проекта на платформе и разсилке вознаграждений будет приведен отчот о собраных средствах.
Последнее обновление: 21/08/2015
Такой электромобиль как вы расписали можно сделать за 2 недели, не вижу смысла трубить на всю страну об этом. Я 4 года эксплуатирую электромобиль сделанный на базе Таврии, могу помочь в реализаци проекта.
Я понимаю, дело в том что на основании прототипа планируєтся делать серийные модели, хорошо его испытать, исправить недоработки и запускать в производство, там должен быть товарный вид и гарантия, без никаких торчащих проводов и батарей на пол багажника , ну вы поняли меня я надеюсь. Любой помощи будем рады, самое малое поделитесь ссылкой на проект з друзьями, если что пишите, звоните.
Последнее обновление: 23/08/2015
Кто будет заниматься тестированием прототипа в техническом, эргономическом и визуальном планах? Хотелось бы, чтоб автомобиль был привлекателен не только технически, но и внешне, а так же практичен и удобен. Чего нельзя сказать ни об одном отечественном автомобиле.
Заниматься будет лаболатория електромобилей института електродинамики нану, на щот первой модели - ланос пикап - для предпринимателей больше привлекательна економия чем дизайн.
Последнее обновление: 01/09/2015
Интересный проект. Финансово не помогу - нет возможности. Могу оказать услуги по сборке эл.плат, из ваших компонентов. Опыт есть. Что такое микроконтроллер знаю не по наслышке.
Спасибо, возможно после запуска проекта воспользуемся Вашым опытом!
Последнее обновление: 03/09/2015
Здравствуйте, я журналист 24-го канала. Подумываю сделать сюжет про электромобили. У вас на данный момент есть что показать, или всё пока на уровне документации?
Єсть но именно Ланос Пикап показать не сможем, есть рабочая Таврия, ищо несколько екземпляров електроники и механизмов, електробайк грузовой, можем привлечь заинтересованного человека (в инвестицыях) в електромобили и показать возможное место зборки будущих авто, у него на заводе.
Последнее обновление: 07/09/2015
Добрый день! У Вас на сайте карта существующих электрозаправок. Подскажите адреса одесских. Я что-то не видел.
Заправки размещены на автозаправках ОККО.
Последнее обновление: 10/09/2015
Добрый день, Владимир. Меня зовут Алёна. Я член организационного комитета Электромобильного марафона "Киев-Монте Карло 2015". Хотела бы попросить Ваш контактный телефон для сотрудничества в будущем. Заранее благодарна за ответ. С уважением, Алёна Онищенко.
0989511119 Ждем звонков!!!
Последнее обновление: 16/09/2015
Не хочу здатись катигоричним скептиком, та все ж висловлю і свою думку. 1. Щоб зробити робочий прототип, цілком вистачило б і б\ушного корпусу автомобіля, це дозволило б знизити сумму (яку не легко зібрати) 2. 100000грн на акумулятори... сумма велика, та все ж, сучасні акумулятори за такі гроші не зроблять запас ходу автомобіля більше ніж на 60-80км, якщо взяти свинцеві, то через 3 роки їх треба буде міняти, і вийде дорожче ніж їздити на паливі. 3. Якщо і братись за виробництво електромобіля, то варто почати з чогось маленького, типу міського смарта, ну не вірю я що за 200000грн можна зробити автомобіль хоч на четвертину тесла)))
Суперкар ніхто в нас не буде робити, Ви в курсі про наш рівень життя? Зовсім не американський!
Последнее обновление: 24/09/2015
Вкажіть який запас ходу плануєте зробити для прототипу? Думаю якщо менше 150км, то для седана це катастрофічно мало.
Першою моделлю буде пікап. Для прототипу головне показати інвесторам, що він їздить (акомуляторну батарею можливо збільшити) І для ходових випробувань 150 км вистарчає.
Последнее обновление: 24/09/2015
Так, про пробіг я не уважно подивився, вибачте. На мою думку варто братись і за щось менше седана. Щось більш доступне, типу Смарт.
Не думаю, що Смарт повноцінне авто. Витрати на його розробку будуть недоцільні.
Последнее обновление: 24/09/2015
Скажите а почему не взять открытые бесплатные патенты ТеслаМоторс на Теслу и не попробовать сделать теслу у нас?
Вы думаэте у нас своих мозгов нет? И делать по чужым патентам ето будет ище дороже чем у Тесла!!! Тесла пока выпускает суперкары, ето точно не для нашего рынка!
Последнее обновление: 26/09/2015
Готовы быть участниками проекта, как поставщики безколлекторных мотор BLDC, контроллеров. C Уважением Илья Низовцев GoldenMotor.ua
Будемо мати вашу пропозицію на увазі.
Последнее обновление: 13/10/2015
Добрый день. Проект очень интересный, но есть вопрос. Есть ли у Вас опыт в переделках и изготовлении автомобилей?
Добрий, так звичайно, ви дивились відео проекту до кінця?
Последнее обновление: 21/10/2015
Шановні друзі - прихильники електротранспорту! Володимир Турко, започаткувавши (вперше в Україні!) таку добру справу, як реалізація проекту «український електромобіль» за рахунок “фінансування натовпом”, а саме так буквально перекладається слово crowdfunding, підняв хвилю загального інтересу до цієї надзвичайно актуальної теми, дав можливість доручитися до неї багатьом небайдужим людям. І за це йому велика подяка! Завдяки Володимиру, ми познайомилися з новим колом українців, які бажають внести свій вклад в розвиток вітчизняного електромобілебудування. Це і бізнесмени, і постачальники комплектуючих виробів, і представники різноманітних фондів, і просто ентузіасти-любителі. Безумовно, реалізація такого проекту потребує коштів. Адже мова йде про створення 3 дослідних зразків «Ланос Пікап Електро», на базі яких в подальшому можливе серійне виробництво. Зрозуміло, що 200 тис. грн. для цього дуже замало. Невеличкий приклад: перше німецько-китайське СП з випуску електромобілів BYD Daimler New Technology Co. (BDNT) в Шеньжені інвестувало у проект хетчбека Denza більше 300 млн євро. Вартість цієї машини стартує з 45 700 євро. Інші автомобілебудівні концерни вкладають у розробку електромобілів не менші суми. Але наша пропозиція коштує значно дешевше. Адже враховуючи наявні ноу-хау, отримані ще при розробці перших електромобілів в СРСР, ми готові взятися за створення 3 дослідних зразків «Ланос Пікап Електро» за наявності приблизно 100 тис. дол. США. Чому стільки? Ми підрахували, що попередня собівартість одного дослідного зразка «Ланос Пікап Електро» з літій-іонною АКБ і пробігом 100км складає 27,1 тис. дол. США, а з пробігом 200км – 36,9 тис. дол. США. При цьому АКБ коштують відповідно ⅓ і ½ від собівартості наведених модифікацій. Якщо би дійсно знайшлись інвестори, які змогли профінансувати цей проект, ми гарантовано отримали би електромобіль, що пройшов всі документально підтверджені випробування, буде безпечний в експлуатації і мати належне сервісне обслуговування. Так що, друзі, робота продовжується! Запрошуємо інвесторів до співпраці! З повагою, Зав. лабораторії електромобілів Інституту електродинаміки НАН України, д.т.н. Павлов В.Б. Зав. науково-організаційного відділу Бриль В.В.
Дякуємо нашим вченим - розробникам за коментарій!!! Долучайтесь до проекту, це ваше майбутнє!!!
Последнее обновление: 22/10/2015
Добрый день, Владимир. Я представляю группу инвесторов и у нас есть интерес к Вашему проекту. Готовы рассмотреть вариант полного и более широкого финансирование. Свяжитесь пжл. со мной для обсуждения деталей. Ком.директор ООО "Синкел" г.Киев, просп.Победы, 67 Смертко Антон 063-203-87-22 044-360-92-75
Скоро зв’яжемся.
Последнее обновление: 09/12/2015
Добрый день. Заинтересовал Ваш проэкт. Могу вложиться деньгами и предоставить несколько машин для старта. Свяжитесь, пожалуйста, со мной в рабочее время. Вячеслав тел: 063-227-0000. Заранее благодарю.
ок.
Последнее обновление: 20/01/2016
Здравствуйте. Хочу поддержать проект украинского автомобиля. Как стать спонсором?
На платформе проект закончился. Єсли имеете возможность и желаниє инвестировать в разработку електромобиля, пишите мне на имейл: turko-1989@mail.ru
Последнее обновление: 22/02/2016
17351 грн.
Зібрано з 200000 грн.
63
Спонсорів
0 часов
до завершення
Від 50 грн. і більше

Подяка на сайті проекту! Запрошення на тест-драйв та святкову вечірку!

До отримання: 11/2015
Спонсорів: 15
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 100 грн. і більше

Листівка поштою з планами майбутньої компанії та подяка на сайті! Запрошення на тест-драйв та святкову вечірку!

До отримання: 11/2015
Спонсорів: 26
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 250 грн. і більше

Подяка ел. поштою, на сайті та наклейка з логотипом електромобіля на авто. Запрошення на тест-драйв та святкову вечірку!

До отримання: 11/2015
Спонсорів: 8
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 400 грн. і більше

Подяка на сайті, настільний календар з логотипом авто та запрошення на тест-драйв та святкову вечірку!

До отримання: 11/2015
Спонсорів: 4
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 700 грн. і більше

Подяка на сайті, еко-іграшка на сонячній батереї та запрошення на тест-драйв та святкову вечірку!

До отримання: 12/2015
Спонсорів: 3
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО
Від 1000 грн. і більше

Подяка на сайті, кружка з логотипом авто, запрошення на тест-драйв, а також святкування в колі однодумців та шанувальників електротранспорту.

До отримання: 12/2015
Спонсорів: 7
Залишилось: НЕОБМЕЖЕНО