Автор: Олександр Ярусевич

Знання Онлайн - перша дистанційна школа підготовки

Знання Онлайн - перша дистанційна школа підготовки

13730 грн
зібрано
34%
проспонсовано
0 часов
залишилось

Винагороди

Про проект

Знання Онлайн - перша дистанційна школа підготовки

«Знання Онлайн» – це перша в Україні школа дистанційного навчання, орієнтована на підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Історія творення:

Все почалося з того, що ми почали знімати та викладати в мережу у вільний доступ детальні відео-розв’язки тестів ЗНО. Спочатку було тільки два предмети, але вже тоді ми почали отримувати подяки від учнів, схвальні коментарі від вчителів. А ближче до літа (коли абітурієнти здають ЗНО) аудиторія, що дивилася уроки значно зросла, перегляди пішли тисячами.

Це був хороший стимул робити відео-уроки кращими. Вже наступного року ми підійшли до справи серйозніше: почали робити відео-уроки по конкретних темах згідно програми міністерства. Відповідно, матеріали йшли в послідовності від простих до складних – щоб кожен бажаючий з будь-яким рівнем знань міг почати їх дивитися.

Вже за рік кількість переглядів наших відео перевищила 100 тисяч. Відео канал, який ми створили став найпопулярнішим освітнім українським каналом на сервісі youtube! Згодом ми розширили список предметів на каналі, а кількість переглядів відео наразі вже перевищує 300 тисяч.

Виникло розуміння того, що вже зараз в Україні можна і треба реалізовувати повноцінну школу дистанційного онлайн навчання – вона буде популярною та затребуваною.

Навесні 2014 року вона була створена, і отримала назву - «Знання Онлайн».

Як працює школа:

У школі Знання Онлайн зараз доступні чотири повних курси підготовки до ЗНО: з математики, історії України, української мови та фізики.

Кожен бажаючий може почати вивчати один з курсів, або всі курcи одразу у будь-який час.

Курси розділені на теми. Це такі собі цеглини або блоки, які разом об'єднуються, перетинаються та створюють загальне бачення предмету та шкільної програми.

Основною частиною кожної теми є відео-уроки. Ми намагалися їх створити динамічними та цікавими, якісно оформленими, з прикладами того, як здобуті знання можуть знадобитися в житті. Відео уроки дають вичерпну інформацію про деяку тему та показують приклади вирішення тих чи інших завдань.

Також учням доступні підсумкові конспекти в текстовому форматі. А на завершення кожної теми їх чекають декілька видів тестів на самостіне опрацювання та перевірку знань.

На сайті школи реалізована проста у користуванні система проведення онлайн семінарів (вебінарів). Викладачі школи щотижня проводять заняття у прямому ефірі та відповідають на питання учнів. Таким чином ми позбулися, основного недоліку дистанційного навчання - відсутності спілкування з викладачем та іншими учнями.

Досягнення школи:

На сьогодні повністю завершено чотири курси підготовки до ЗНО: з історії України, математики, української мови та фізики. Налаштована робота сайту школи та система онлайн семінарів. Їх можна почати вивчати вже зараз на сайті школи Знання.

Для навчання у школі не потрібно жодних спеціалізованих програм, вся система працює у класичних браузерах.

Отримано схвальні відгуки в пресі (osvita.ua, tsn.ua), поширено інформацію про школу серед цілого ряду організацій, що працюють з дітьми для яких дистанційна освіта є важливою: Національна Асамблея інвалідів України, Vostok-SOS, detdom.info.

Школа отримала перших учнів - зареєстровано вже більше 1000 користувачів.

Розпочато створення циклу спецвипусків по деяким предметам, що мають на меті популяризацію освіти, розгляд тих тем, що не входять в основну програму середньої освіти.

Вартість навчання та безкоштовний доступ:

Підготовка до ЗНО у школі Знання Онлайн є на порядок дешевшою, ніж навчанння з приватними викладачами чи на курсах. Причому близько 30% кожного курсу є повністю безкоштовними для всіх бажаючих. Також повністю безкоштовними є всі онлайн семінари з викладачами школи.

Для цілого ряду учнів школа надає вільний доступ до всіх курсів. Це діти-сироти та напівсироти, діти з інвалідністю, учні з багатодітних сімей, учні, що проживають в зоні бойових дій (Луганська та Донецька області) та на окупованих територіях України (АР Крим).

На що будуть використані зібрані кошти?

Ми плануємо запустити та завершити до кінця 2015-2016 навчального року курси підготовки до ЗНО: з біології, хімії, географії та англійської мови.

Кожен курс розробляє та створює окремий викладач. Це тривала та клопітка робота, яка вимагає достойної оплати.

50% коштів для оплати зарплатні викладачам ми хочемо зібрати разом з вами, ще 50% - це будуть власні кошти школи Знання Онлайн.

Чому важлива Ваша допомога?

Ми щиро підтримуємо твердження Нельсона Мандели:

«Освіта - це наймогутніша зброя, за допомогою якої можна змінити світ».

Саме освічена людина – це сильна людина, яка здатна мислити та аналізувати, добиватися успіхів та перемагати. Чи згодні Ви з тим, що людей з такими якостями треба виховувати з дитинства?

Ми ставимо собі за мету підтримувати кожного, хто хоче отримати якісну освіту та використати її на благо собі та благо суспільства!

 

loading
loading
loading
;