Школа Na-StarteРозробка проекту

Створення проекту

Перетвори ідею на проект

Знаєте, чим успішна людина відрізняється від простого мрійника? Відповідь елементарна: успішна людина вміє ставити перед собою чіткі завдання. Вона має намалювати серію картин загальної тематики для виставки або написати оригінальний путівник для рідного міста, да що завгодно. Кінцевий результат з усіма складностями на шляху до реалізації, з пошуком ресурсів, робочого середовища, помічників — все разом це проект! Він має певний строк реалізації, бюджет, план дій і, що дуже важливо, несе в собі соціальне значення. Наша платформа створена для людей, які чітко розуміють всі складові успіху готового продукту.

Перш ніж починати рухатися в будь-якому творчому напрямку, продумайте всі вищеописані пункти. Складіть, простіше кажучи, короткий бізнес-план. Це необхідно не тільки для того, аби долучити до проекту своїх майбутніх спонсорів, але й буде корисно і для самого автора. Ви зможете з розумінням справи відповісти на всі питання про проект, навчитесь реально дивитися на строки та бюджет (багато мрійників зупиняються саме на цьому моменті).

Не забувайте про таку деталь, як вивчення історії успіху подібних проектів. Не орієнтуйтесь на чужі помилки. Аби зробити найкраще, необхідно бути націленим до найкращого. Тоді власні помилки стануть очевидні на початку і їх легше буде усунути. Формуйте ідею якомога конкретніше. Та рухайтеся далі.