Школа Na-StarteРозробка проекту

Визначення мети

Місткий опис

Перш ніж реєструвати проект на платформі, продумайте кожну деталь свого опису. Дуже важливо зробити його зрозумілим та містким. Розлогі описи себе та розмаху ідей під час створення проекту краще вилучити. Варто дотримуватися базового журналістського принципу відповіді на основні питання: хто, що, коли, навіщо та чому. Пам’ятайте: стислість — сестра таланту!

Дайте своєму проекту унікальне та персоніфіковане ім’я. Не «Видання книги», а «Видання довідника з психології Несвідоме для дітей”». Назва має містити головну думку всього проекту.

По-друге, опишіть проект максимально докладно, використовуючи мінімум слів. Якщо вам здасться це складним на перший погляд, дамо вам таку пораду. Напишіть все, що хочете сказати, і перечитайте текст наступного дня. Тоді ви побачите всі зайві фрази та деталі.. А потім дайте почитати ще й другу або партнеру з проекту. Повірте, початковий текст можна скоротити таким чином ледь не в тричі.

Наповніть опис наочними зображеннями: макети ілюстрацій до книги, фотографії групи чи виробничого процесу. Це може бути як поясненням до тексту, так і просто цікавим доповненням. Не забудьте обрати обкладинку для проекту, яка буде виділяти його серед інших на платформі.