Школа Na-StarteРозробка проекту

Реалізація проекту

Останній акорд

Святкуйте свій успіх разом з кожною людиною, яка зацікавилась вашою роботою. Не переставайте інформувати їх про проект. Так ви отримаєте вже сформовану цільову групу користувачів саме вашого продукту. Ви також зможете продовжувати публікувати оновлення до проекту в ході роботи над його фінальною реалізацією і після — про роботу над наступними ідеями.

Пам’ятайте прос спонсорів та про обіцяні їм ексклюзивні винагороди. Одразу ж оберіть повну інформацію про всіх, хто спонсорував ваш проект, зв’яжіться особисто з цими людьми для виявлення необхідних деталей. В опису проекту автор вказує орієнтовну дату доставки винагород, яку слід чітко дотримуватись, аби не обдурити очікування спонсорів. Під час виникнення затримок з відправкою необхідно повідомити про це кожного спонсора особисто чи написати про це в оновленнях до проекту.

Дотримуючись цих порад, в вашого наступного проекту на платформі з’являться цілком реальні шанси на успіх і вже готова спільнота спонсорів, впевнених в вашій надійності та готовності до серйозної роботи над реалізацією ідеї.