Школа Na-StarteРозробка проекту

Просування проекту

PR-кампанія

Ви самостійно можете сприяти просуванню свого проекту. Ніхто краще за автора ідеї не зможе розповісти про неї. Тому не соромтесь ділитися своїм проектом у соціальних мережах, розповідати про нього власним друзям та знайомим, обговорюйте ідею в колах однодумців (на форумах, семінарах, конференціях). Чим більше людей про нього дізнається, тим вищі шанси швидко обрати необхідну суму.

Не дозволяйте своєму проекту стояти на місці. Повідомляйте зацікавленим людям про новини в роботі над проектом, діліться цікавою інформацією. Спробуйте долучити до проекту ЗМІ. Навіть якщо новина потрапить тільки в місцеві інформаційні портали, це зможе привернути увагу до проекту.

Тільки не зловживайте! Не потрібно щодня пересилати ссилку на проекту по 10 разів. Це дратівливий спам. Не потрібно нав’язливо і не до місця писати особисті повідомлення чи в абсолютно сторонніх групах в соціальних мережах. Любіть свій проект та цінуйте його! Ті, хто має про нього дізнатися, дізнаються так чи інакше.

Только не перестарайтесь! Не нужно каждый день кидать ссылку на проект по 10 раз. Это раздражающий спам. Не нужно навязчиво и не к месту рассылать ссылки личными сообщениями или в совершенно посторонних группах в социальных сетях. Любите свой проект и дорожите им! Те, кто должен о нём узнать, узнают так или иначе.