Школа Na-StarteРозробка проекту

Розробка проекту

Точні цифри

На платформі є декілька правил під час створення проекту. Одними з головних є визначення матеріальних витрат та часу актуальності проекту. Розшифруємо кожне детально.

На стадії формування проекту ви можете вирахувати необхідну суму грошей для спонсорства. Ваша головна мета — показати світові готовий продукт і заробити гроші на втілення в життя конкретної ідеї. Платформа дає лише перший поштовх. Ми не будуємо вашу кар’єру. Ми допомагаємо привернути до вашого задуму увагу. Виходячи з цього, вирахуйте реальний бюджет. Не забудьте включити до нього витрати на винагороди спонсорам. Така детальність, до того ж, збільшить довіру до вас та впевненість в позитивному результаті.

Визначте час, за який хочете зібрати необхідну суму. Тут важливо знайти «Золоту середину». Занадто короткий час для складного проекту може злякати спонсорів. Амбіції — це здорово, але надмірна впевненість в своєму проекті має шанси на провал. І навпаки, надто довгий строк реалізації проекту може потягти за собою втрату зацікавленості чи актуальності самого проекту.