Школа Na-StarteРозробка проекту

Запис відео

Зняти все

Найкращий спосіб зацікавити аудиторію в своєму проекті — показати та розповісти про кожну деталь наочно. Довжелезний текст може зайняти набагато більше часу для ознайомлення, ніж перегляд ролику. І кожен учасник платформи має розуміти, що в потенційного спонсора цього часу може не виявитися.

Тому ми наполегливо рекомендуємо зняти свій ролик-презентацію. Ви можете придумати вигадливий сюжет, а можете просто стисло розповісти про проект на камеру. Можете взагалі не з’являтися в кадрі, а можете надати можливість кожному учаснику проекту поділитися своїми враженнями. Головне не забувати про те, що це має бути максимально цікаво та сповнено всій необхідною інформацією.

Є певний шаблон побудови ролика:

  • 1. Відрекомендуйтеся. Достатньо однієї фрази: им’я, рід занять, про що піде мова.
  • 2. Презентуйте проект. Як прийшла ідея, яка ваша мета, що має вийти в результаті.
  • 3. Поясніть, скілько грошей вам необхідно і куди вони будуть витрачені.
  • 4. Розкажіть про винагороди. Залучайте матеріальні інтереси кожного спонсора.
  • 5. На завершення додайте трохи мотивації: переконайте аудиторію, що зможете довести проект до логічного завершення і вам це справді необхідно.

Щоб полегшити нашу спільну роботу з розміщення відео на порталі, ми пропонуємо дотримуватися певних технічних характеристик під час виготовлення ролика, які можна знайти на сторінці «Стильове оформлення».