Команда
Na-Starte.

Ми — команда Na-starte, що базується Одесі. Половина з нас працює над продуктом (проектування і кодування), а інша половина працює з спільнотою. Нам подобається те, що ми робимо, і з ким ми це робимо.

Команда

Наші менеджери проектів проклали шлях у краудфандінгу для сотень авторів. Ми знаємо, як краще звернутися до вкладників, що запропонувати в якості винагород, у чому слабкі та сильні сторони презентації ідеї.

У разі потреби команда платформи робить професійний аналіз економічного, технічного, інноваційного чи соціального потенціалу проекту. Нам цікава доля проекту навіть після закінчення збору коштів — підтримка та професійна порада завжди знайдуться для кожного.

img

Ксенія Казакова

менеджер проектів

Обличчя платформи Na-Starte. Часто можна знайти за участю в різноманітних заходах, прес-конференціях і тусовках. В інший час несамовито просуває медійні та культурні проекти.

img

Борис Троян

менеджер проектів

Доброзичливий і добродушний член команди. Після розмови з Борисом будь-яка людина з легкістю запустить проект на платформі. Харчується технологічними та інноваційними проектами.

img

Михайло Кирц

фотограф

Кажуть, зараз кожен фотограф, у кого є камера. У Михайла цілих три камери і він кожною вміє майстерно користуватися. Всюди бачить красивий кадр, та й взагалі прекрасна та врівноважена людина, яку вкрай важко налякати або застати зненацька.

img

Анна

front-end розробник

Бачили сильних програмістів - дівчат? У нас вони є, ось вам пруф;). Завдяки Ані макети дизайнера виглядають і рухаються як треба.

img

Олексій Уманський

web/visual дизайнер

Людина, яка дизайнить все, що ви можете тут побачити. Поєднує функціональність з приємним зовнішнім виглядом. Розумний, харизматичний та з біса привабливий.

Наверх