← Блог

4 навики успішного стартапера

Переглядів: 1392    13/09/2018
4 навики успішного стартапера

Ви придумали ідею, яка, на вашу думку, може змінити світ? І тепер все, що вам потрібно зробити, — перетворити вашу ідею в матеріальний продукт або послугу, яку можна буде вивести на ринок.

Багато стартапів, які були в змозі домогтися успіху, не справляються з ситуацією через те, що їх лідери не мають ключових підприємницьких навичок, необхідних для розвитку свого бізнесу. Віра в те, що ви досягнете успіху, — це відмінно. Однак, для того, щоб успішно реалізувати свою бізнес-ідею необхідно більше, ніж просто сила волі. У цьому блозі ми розглянемо навички, які необхідні кожному стартаперу.

Мистецтво продажів і маркетингу


Найважливішим навиком, який потрібен для розвитку бізнесу, є мистецтво продажів. Вам буде необхідно продавати свої ідеї, продукти і бренд потенційним клієнтам і зацікавленим сторонам. Люди, які опановують мистецтво продажів, завжди будуть залучати клієнтів і розвивати бізнес. Ви повинні знати, як визначити свій цільовий ринок і ефектно презентувати пропозицію свого бізнесу, щоб потенційні клієнти стали постійними.

Управління ризиками


Успішні підприємці знають, як працювати з ризиками так, щоб дозволити їх бізнесу зростати. Необхідно вміти прогнозувати появу тих чи інших ризиків. Оскільки стартап буде піддаватися впливу різних законів і правил, політичного втручання і бюрократизму, фінансових ризиків від коливань валютних курсів, міжнародних транзакцій і т.д.
Підприємці, які не можуть управляти ризиками, можуть поставити під загрозу їх діяльність і зусилля по розширенню бізнесу.

Мистецтво управління бізнесом


Для того, щоб стартап розвивався з мінімальними перебоями, необхідно створити організовану структуру управління. Лідери стартапу повинні знати, які робочі ролі потрібні для розробки продажів, продуктів і послуг в процесі запуску.

Основи бухгалтерського обліку


Управління грошовими коштами має вирішальне значення для бізнесу, особливо для стартапів, які фінансують своє зростання за рахунок власних коштів або за допомогою ангельських інвесторів або венчурних капіталістів. Втрата доходів і прибутку за рахунок, наприклад, зміни валюти і банківських зборів, також може вплинути на прибутковість бізнесу.

Найуспішніші підприємці в світі освоюють безліч навиків ведення бізнесу, що дозволяє їм успішно запускати і просувати свій стартап. Розвивайся і реалізовуй свої ідеї разом з Na-starte.

ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх