← Блог

10 корисних порад для тих, хто запускає проект

Переглядів: 917    13/01/2017
10 корисних порад для тих, хто запускає проект

Перші дні після запуску проекту вкрай важливі. Це найвідповідальніший і трудомісткий момент.


Пропонуємо чек-лист, виконуючи який ви нічого не втратите


1.Перевірте оформлення проекту на платформі. Уважно перечитайте і переглянете чи нічого не забули написати, додати.
2.Перегляньте посилання на вашу електронну пошту, профіль в соц. мережах і сторінки проекту. Не зачиняйтеся від людей, будьте пильні, вдячні, показуйте свою пристрасть до справи. Люди підтримують інших, тільки якщо вірять в них.
3.Підготуйте прес-реліз. Не очікуйте, що зумієте мобілізувати блогерів і ЗМІ на поширення інформації в день його запуску. Для початку доведеться залучити їх інтерес, а до цього необхідно готуватися заздалегідь. До того ж, вони не стануть писати просто про краудфандингову кампанію. Їм потрібен ексклюзив, інформація про прототип або незвичайних специфікаціях продукту. Але щоб успішно завершити кампанію, потрібно заздалегідь з'ясувати, хто готовий забезпечити інформаційну підтримку.
4.Продумайте спеціальні пропозиції для «ранніх пташок». Так спонсори відчують азарт і сприятимуть поширенню інформації про ексклюзивність ваших пропозицій.
5.Переконайтеся, що всі близькі вам люди або хоча б добре знайомі знають про ваш проект і готові моментально підтримати його. Якщо їх внесків вистачить хоча б на 10% від необхідного бюджету, ваш проект неодмінно помітять і зовсім незнайомі люди. Для них це буде сигналом того, що вам довіряють і ваша ідея дійсно настільки крута, наскільки ви про неї говорите.
6.Запуск слід організувати тоді, коли ви впевнені, що перші 20% профінансують в перші години. Коли незнайомі люди зайдуть на вашу сторінку, побачать, що проект живий і активний. Не заводьте проект в п'ятницю вранці. Так ви «спалите» собі перші три дні життя проекту.
7.Майте готовий план публікацій на час проведення кампанії. Це допоможе вам краще структурувати роботу під час піару.
8.Заручіться підтримкою лідерів думок. Зніміть з ними ролики, попросіть написати і підтримати вашу кампанію. Люди підтримують інших, тільки якщо вірять в них. Вони ніколи не вкладуть гроші в проект, яким би стоїть і інноваційним він не був, якщо не довіряють його творцеві. І у вас зовсім небагато часу, щоб створити навколо себе ареал довіри. Тому варто подбати про це заздалегідь. Лідери думок сприяють створенню гарної репутації для вашої ідеї.
9.Слідкуйте за питаннями та коментарями на сторінці проекту. Відповідайте на кожне звернення, щоб довести свою повагу і інтерес до прихильників проекту.
10.Проведіть онлайн-трансляцію з приводу запуску проекту. Розкажіть всім про свій проект і відразу відповісте на більшу частину питань спонсорів.


Є проекти, які говорять самі за себе. Люди просто зустрічають сторінку проекту на платформі, переглядають перші дві хвилини відео і розуміють, що це саме для них. Але таке трапляється з одиницями. Ваша ідея вартує кропіткої роботи над її просуванням. Подаруйте їй свій час, будьте активними і досягайте успіху разом з Na-Starte.
 

 

 

ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх