← Блог

10 секретів успішної презентації стартапу

Переглядів: 2677    13/02/2019
10 секретів успішної презентації стартапу

У стартапів завжди з'являється необхідність презентувати свою компанію / продукт потенційним інвесторам. На цьому етапі важливо яке враження ви справите і чи зможете виділитися серед натовпу конкурентів. У цьому блозі ми розповімо про 10 складових, які найбільше цікавлять інвесторів, і про те, як грамотно їх презентувати.

 

 

 

 

 

 

 1. Титульний аркуш


На титульній сторінці повинен бути логотип, назва компанії та слоган. Ваш слоган повинен дати уявлення про вашу компанію та легко запам'ятовуватися. Вкажіть свою контактну інформацію – ви будете здивовані, скільки людей її забудуть. Особливо, якщо ваша презентація була перенаправлено. Людині повинно бути легко зв'язатися з вами.

2. Резюме


Підсумуйте всю інформацію, перш ніж представляти її. Обговоріть найцікавіші факти про ваш бізнес, а також про будь-які важливі етапи, які ви пройшли і яких результатів досягли.

3. Команда


Інвестори не тільки вкладають гроші в вашу ідею, вони вкладають гроші в вашу команду. Важливо, щоб вони знали людей, які збираються зробити компанію успішною. Переконайтеся, що ви також включили свій досвід і його зв'язок з вашою новою компанією. Виділіть будь-який з успішних досвідів вашої команди.
Якщо доречно, підкресліть, що ваша команда працювала разом в минулому або протягом тривалого періоду часу. Це покаже, що ви можете і хотіли б працювати разом. Якщо у вас є важливі наставники, перерахуйте їх, але переконайтеся, що вони знають, що ви використовуєте їх ім'я.

4. Проблема


Ви повинні бути в змозі пояснити проблеми, які ваша компанія збирається вирішити. Крім того, вам потрібно довести, чому інвестори повинні вирішувати їх за допомогою вашого продукту або послуги.

 

5. Рішення


Це ціннісна пропозиція, яку ви пропонуєте. Вона повинна вирішати проблему, яку ви щойно згадали. Якщо у вас є демоверсія вашого продукту, саме час її показати. Увімкніть будь-які тематичні дослідження, щоб продемонструвати, що ваш продукт вже працював для реальних клієнтів.

 

6. Маркетинг


Вам необхідно показати розміри ринку для вашого продукту. Можна включити профілі цільових клієнтів, але будьте готові відповісти на питання про вартість придбання цих клієнтів. Якщо у вас вже є який-небудь обсяг продажів, ви можете обговорити своє зростання і спрогнозувати майбутні доходи.


7. Прогнози


Важко створити фінансові прогнози для стартапу. Якщо у вас не має довгої фінансової історії, ваш прогноз насправді просто обгрунтоване припущення. Замість цього ви повинні представити цілі, яких ви вже досягли. Наприклад, вкажіть, що до X дати ви залучили 1000 клієнтів, що у вас є партнерство з компанією Y, що ви отримали великого клієнта або що до 3-го кварталу ви отримаєте позитивний грошовий потік.

 

8. Конкуренція


У каждого бизнеса есть конкуренция, даже если вы думаете, что предлагаете что-то новое и уникальное. Перечислите конкурентов и покажите чем ваш продукт/ услуга отличается от их модели.

 

9. Бізнес-модель


Кожен інвестор хоче повернути свої гроші, тому важливо розповісти їм, як ви плануєте отримувати дохід. Покажіть список різних джерел доходу для вашої моделі і графік для кожного з них. Як ви будете оцінювати свій продукт і якою буде ваша конкуренція? Вам також слід обговорити довічну цінність вашого клієнта і то, як ви будете його утримувати.

 

10. Фінансування


Якщо ви вже зібрали гроші, вам захочеться поговорити про те, скільки, хто інвестував і що ви з ними зробили. Якщо ви ще не зібрали гроші, розкажіть про те, чого ви досягли при мінімальному фінансуванні. Якщо ви особисто фінансували свій стартап, повідомте про це. Інвесторам подобається бачити підприємців, які вклали свої власні гроші. Якщо ви маєте намір залучити капітал, вкажіть, скільки ви хочете залучити, і як ви збираєтеся використовувати кошти.


Будьте также готовы к вопросам. Узнайте немного о своей аудитории для того, чтобы предвидеть некоторые из них. Выделите любые серьезные барьеры для входа в вашу область. Они указывают на то, что у вас ограниченная конкуренция, что ваша концепция будет обладать эксклюзивностью на рынке в течение длительного периода времени.

Инвесторы часто склонны к сомнениям. Ваше мнение убедить их доверить свои деньги именно вам. Перечислите любые компании, которые могут приобрести вашу, в том числе аналогичные продукты, которые были приобретены в прошлом.

ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх