← Блог

7 лайфхаків краудфандингу

Переглядів: 1139    11/10/2018
7 лайфхаків краудфандингу

Все більше і більше стартапів звертаються до такого способу залучення фінансування в проект, як краудфандинг. Це пов'язано з тим, що він дає можливість ближче познайомитися з потенційним клієнтом. Ви зможете оцінити інтерес. Ви будете знати в майбутньому, хто любить ваш продукт і хто готовий заплатити. Такий тип інформації може значно допомогти Вам переконати великих інвесторів в тому, що ваш продукт заслуговує уваги.

Однак, майте на увазі, що новаторська ідея, послуга або продукт не гарантують запаморочливих результатів. Важливо вміти продати себе, щоб привернути увагу якомога більшої кількості потенційних клієнтів. Дотримуйтесь цих порад, щоб максимізувати свої результати:

 

 

 1. Спостерігайте за кампаніями, що надихають


Навіщо винаходити колесо? Ознайомтеся з тим, що роблять деякі з найбільш інноваційних малих підприємств у всьому світі зі своїми кампаніями та застосовуйте їхній досвід відповідно до особливостей Вашої компанії.


2. Активна робота


Краудфандингова платформа не збирається робити для вас увесь маркетинг і PR — насправді в більшості випадків він буде мінімальним. Як продемонструвати свій бізнес, ідею і кампанію — залежить від Вас. Зустріньтеся з журналістами провідних видань. Шукайте можливості організації гостьового блогу. Створіть свої соціальні мережі та Ви зможете залучити набагато більше людей під час запуску краудфандингової кампанії. Крім того, завчасно створюйте зображення, які можуть використовуватися для ваших повідомлень під час кампанії.


3. Не забігати вперед


Якщо Ваш продукт все ще перебуває на ранніх стадіях і у вас немає добре розвиненої моделі, яку ви можете продемонструвати людям, то ще не час звертатися до краудфандингу. Він ефективно використовується для продуктів і послуг, які досить розвинені, щоб надихати людей бути частиною чогось більшого.


4. Будьте терплячі


Найголовніше, пам'ятайте, що це всього лише одна з багатьох можливостей для фінансування. Вона не підходить для кожного продукту, підприємця або винахідника. Виберіть кращі платформи для Вас, плануйте та удосконалюйтеся перед запуском і пам'ятайте, що час — це все. Крім того, Вас може чекати безліч невдач в першій краудфандинговій кампанії. Це процес навчання, тому важливо отримувати урок з кожної.

5. Рахуйте


Дуже важливо грамотно розрахувати яка частина зібраних коштів йде безпосередньо на реалізацію проекту. Багато авторів забувають про державні податки, комісії платформи та витрати на винагороди. Порахуйте також яка винагорода приносить найбільший прибуток і займайтеся її просуванням.


6. Обирайте правильні терміни


Краудфандингова кампанія може тривати 30, 45, 60 або 90 днів. Чим більше термін краудфандингової кампанії, тим складніше утримувати на ній увагу. Відштовхуйтеся від того, яка сума необхідна на реалізацію проекту і від особливостей Вашого продукту. Як правило, чим інноваційніший продукт, тим більше часу буде потрібно для його просування. Більшість людей скептично сприймають щось нове і незнайоме. Вашим завданням є переконливо розповісти про свій продукт або послугу.

7. Залучайте ЗМІ


Шукайте всілякі зв'язки та контакти із засобами масової інформації. Зробіть все можливе, щоб зацікавити їх своїм проектом. Поділіться з людьми своєю історією. Можливо, перший час більшість Ваших прес-релізів і листів залишуться непрочитаними. Однак, варто інформації про проект з'явитися в одному джерелі, як інші тут же його підхоплюють. Будьте наполегливими та результат не змусить себе чекати.

ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх