← Блог

Аутсорсинг для стартапів

Переглядів: 1074    25/07/2018
Аутсорсинг для стартапів

Запитайте своїх дідусів і бабусь, чи можуть вони уявити собі успішний бізнес без робітників, що сидять в офісі. Б'ємося об заклад, вони скажуть «ні». Речі, які були божевільною мрією десять років тому, зараз входять в наше повсякденне життя. Сьогодні все більше і більше компаній, як великих, так і малих, користуються послугами аутсорсингових агентств.

Чому компанії переходять на аутсорсинг?

Аутсорсинг
— це процес найму іншої людини або команди для ведення окремих бізнес-процесів вашої компанії на невеликий період часу.
Аутсорсингові агентства миттєво виліковують головний біль клієнта. Уявіть, що ви не можете вирішити проблему, і раптом у вас з'являється помічник, який може впорається з цим. Яким чином? Ви просто пишете менеджеру проекту «Я хочу це!», а далі аналіз, постановка завдань і управління процесом стає його роботою. Клієнт отримує тільки результат.

Коли компанії використовують аутсорсинг для роботи над тим чи іншим проектом, їм не потрібно думати як і де організувати робочий простір в офісі для робітників, створювати для них особливі умови, а також морочити голову як краще керувати і управляти командою.
Таким чином, це стало звичайною практикою в бізнесі, яка дозволяє малим і середнім підприємствам отримувати послуги і навички, які, як правило, важко знайти через обмеженість фінансових ресурсів і досвіду. Сенс в тому, що ви можете розвивати свій бізнес як і коли вам потрібно без будь-яких великих інвестицій. Це також дозволяє вашому бізнесу зосередитися на ключових компетенціях і, що більш важливо, скоротити витрати і підвищити ефективність.


Як аутсорсингові агентства наймають фахівців?


Щоб досягти 100% відповідності вимогам компанії і ринковим можливостям у хороших агентств розроблений скрупульозний процес відбору кандидатів: CV, попередня перевірка, перевірка навичок, перевірка відповідності корпоративної культури клієнта, імітація пробної версії сценарію та інтерв'ю.Такім чином, агентство робить усе можливе, щоб надати вам ідеального кандидата. Це називається «індивідуальний підхід» в аутсорсингу.

Як стартапи отримують вигоду від аутсорсингу?


  1. Аутсорсинг допомагає зосередитися на ключових областях діяльності, не відволікаючи вашу увагу на другорядні завдання.
  2. Ви можете знизити операційні витрати аутсорсингове агентство надає співробітникам усе необхідне обладнання.
  3. Це економить ваш час пошук кандидатів і читання резюме займає багато часу. Ви можете витратити його більш ефективно.
  4. Ваша компанія отримує велику гнучкість. Якщо ви запускаєте короткостроковий проект, вам не потрібно наймати робітників на повний робочий день.
  5. Деякі невеликі країни часто відчувають брак кваліфікованих фахівців. Аутсорсинг дозволяє найняти їх віддалено.
  6. Аутсорсинг допомагає знизити навантаження  вам не потрібно одночасно контролювати десятки завдань.
  7. Введення нових фахівців зі свіжим поглядом може бути корисним, якщо ваша команда відчуває себе застряглою або має нестачу ідей.

Аутсорсинг повний можливостей не тільки для всесвітньо відомих гігантів, як Google або Apple, але і для підприємців-початківців і малого бізнесу. Виберіть ліпший для вас варіант і без проблем ефективно керуйте своїм бізнесом.

ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх