← Блог

Безкоштовні сервіси, які допоможуть запустити краудфандінгову кампанію

Переглядів: 1091    19/05/2017
Безкоштовні сервіси, які допоможуть запустити краудфандінгову кампанію

Запускаючи свою краудфандінговую кампанію, ви повинні бути готові до того, що вам доведеться працювати у багатьох напрямках відразу. Це і робота з соціальними медіа, PR, e-mail розсилка та інші способи поширення інформації. Незалежно від того, як ви підготувалися до кампанії, значно полегшити життя вам допоможуть безкоштовні сервіси. Нижче ми розглянемо найпопулярніші з них.

GOOGLE Alerts  — відстежуйте ключові слова і згадки про кампанію

Інструмент відправляє вам на пошту повідомлення кожного разу, коли Google знаходить будь-які результати видачі за заданими ключовими словами. Це дозволить вам відстежувати згадки про кампанію або проект в пресі і вчасно реагувати на них: коригувати, підготувати оновлення, щоб надавати спільноті найактуальнішу інформацію. Крім контролю своєї інформаційної кампанії, даний сервіс дозволить слідкувати за ситуацією у вашій галузі та за новинами конкурентів.

Canva   створіть графічні матеріали професійної якості

Ви обов'язково зіткнетеся з необхідністю створення зображень і маркетингових матеріалів. Якщо у вас в команді немає дизайнера, і ви самі не володієте Photoshop або Lightroom, то цей сервіс здорово вас виручить в цьому. Дуже простий у використанні, безкоштовно надає велику кількість макетів, шрифтів та інших матеріалів для оформлення. Тут можна робити презентацію, зображення для соц. мереж, банери, листівки, інфографіку — майже будь-яку графічну продукцію, яка необхідна вам для реалізації маркетингової стратегії.

 YouTube Video Editor  — створіть власне відео про продукт

Відео є обов'язковим атрибутом будь-якої краудфандінгової кампанії. Додайте на сторінці кампанії інформативний та привабливий відеоролик. Так ви збільшуєте свої шанси на успіх в рази. Щоб зробити своє власне відео потрібно завантажити фотографії і короткі відеокліпи та комбінувати їх з фільтрами, переходами і музикою з бібліотеки YouTube.

Щоб створити якісне відео, виконайте наступні кроки:

  • Підготуйте сценарій. Сюжет повинен бути цікавим і переконливим. Уявіть продукт або ідею в форматі розповіді.
  • Запишіть сценарій на диктофон. За допомогою комп'ютера ви можете додати аудіо в відеофайл.
  • Підготуйте кращі зображення, графіки та відео, які будуть наочно демонструвати зовнішній вигляд і функціонал продукту, виробництво, команду розробників та все, що допоможе вам розповісти історію вашої кампанії.
  • Додайте весь підготовлений матеріал в Video Editor в тому порядку, в якому вони повинні бути представлені в відео. У розділі Аудіо ви можете додати звукову доріжку.
  • Застосуйте переходи між частинами, додайте фільтри, заголовки, текст і музику. Ваш ролик готовий!

Mailchimp — налаштуйте е-майл розсилку

Даний сервіс використовується для маркетингових поштових розсилок. Дозволяє безкоштовно додати до 2000 електронних адрес і відправляти до 12 000 листів в день. Так само має широкі можливості та інструменти для відстеження ефективності розсилки.

Indiegogo Prep Calendar — плануйте хід краудфандінгової кампанії

Краудфандінгова кампанія — річ масштабна та контролювати її хід часом буває дуже складно. Допомогти вам з цим зможе органайзер з чітким списком завдань та етапів. Безкоштовний Indiegogo Prep Calendar дає можливість скласти список справ, необхідних при підготовці, запуску і проведенні кампанії, а також протягом місяця після кампанії. Ви можете адаптувати налаштувати відповідно до конкретних потреб.

 

Подібних сервісів існує безліч. Ви можете підібрати та налаштувати їх під подтреби вашої краудфандингової кампанії. Пробуйте, експериментуйте та втілюйте в життя свої ідеї разом з Na-starte.

 

ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх