← Блог

Чому потрібно підтримувати краудфандингові проекти?

Переглядів: 1216    08/02/2018
Чому потрібно підтримувати краудфандингові проекти?

Тисячі проектів запускаються на краудфандингових майданчиках щороку. Одних чекає запаморочливий успіх і натовп спонсорів, інші залишаються в тіні. Популяризація краудфандинга приносить колосальне задоволення (не тільки фінансове) проектам, авторам і суспільству, але роль спонсорів у цьому процесі залишається недооціненою. В головах людей як і раніше жевріє питання — навіщо вкладати свої кровні гроші в чиїсь ідеї? Пропонуємо декілька роздумів на цю тему. 


Що ж мотивує нас підтримувати проекти на краудфандингу?


1. Отримання ексклюзивної нагороди
Принадність краудфандинга полягає в тому, що будь-яка вкладена в проект гривня буде відзначена. На знак подяки автор може не тільки подякувати або надіслати листівку (що теж приємно). Важливо, що за свої кровні ви можете купити кінцевий продукт або незвичайну послугу! Не кожен день надається можливість взяти участь в зйомках фільму або створити свого персонажа в грі. Для багатьох спонсорів стає знаменним те, що вони першими можуть отримати лімітовану футболку з нової колекції або інноваційний гаджет. Краудфандинг як чарівний магазин з незвичайними товарами. Рекомендуємо в нього періодично заглядати.


2. «Купуй та підтрімуй українське!»
Не будемо розмазувати кашу про те, що і коли має робити держава для народу. Дотриємуємось думки, що все в наших руках! Завдяки молодим і амбітним стартаперам за останні кілька років в Україні з'явилося багато різних і брендів одягу, і ресторанів, і технологічних новинок. Майже в кожній сфері українці змогли себе показати гідно. Тепер не соромно носити сукні від українського дизайнера або друкувати на 3D-принтерах українського виробництва. Завдяки краудфандингу національні продукти можуть зробити крок вперед. Не без вашої допомоги, звичайно ж.

3. Спосіб впливу на суспільство
Кожен проект на платформі — це внесок в наше спільне майбутнє: якими будуть наші міста і будинки, які фільми ми будемо дивитися, яку музику слухати, які книжки читати, які цінності будемо виховувати в собі. Краудфандинг надає можливість внести свою лепту і змінювати світ вже сьогодні.

4. Можливість підтримати близькі за духом проекти
Коли проект збігається з нашими поглядами, переконаннями і цінностями, ми прагнемо допомогти йому вийти в світ. Виходить таке собі несвідоме бажання дати своїй "картині світу" втілитися в цікавих ідеях. Нехай навіть не особисто нами придуманих і реалізованих. А участь в народженні «кармічно правильного» не тільки підштовхує підтримувати такі проекти, але і непогано надихає на створення своїх власних.


5. Шанс опинитися на гребені хвилі (або крокувати в ногу з прогресом)
Продукцією українського Kwambio цікавляться Sony і Tesla. Круто, правда? Це стало можливим саме завдяки краудфандингу, який відкрив проект світу.
Цей розділ для всіх фанатів інноваційних рішень. Відкриваємо маленький секрет — щоб опинитися в числі перших, хто випробує нову технологію, можна просто підтримати проект на платформі. Якщо вас цей секрет не здивував, значить вже напевно відстежуєте прогресивні ідеї через краудфандинг. Адже спонсори, які щиро вірять в інноваційні проекти, прокладають дорогу в майбутнє.

Краудфандинг доступний кожному. Будь-який внесок, 10 гривень або 500, наближає стартап до успіху. Кожна людина знаходить свої причини вкладати гроші в краудфандингові кампанії, але очевидно, що це того варто. Підтримуйте кращі проекти і рухайте світ разом з Na-Starte!

ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх