← Блог

Що робити якщо про мій проект ніхто не знає?

Переглядів: 1182    05/04/2018
Що робити якщо про мій проект ніхто не знає?

Часто автор думає, що досить розмістити проект на платформі та успіх не змусить себе довго чекати. Однак, це не так. Краудфандингова кампанія це процес, який вимагає від автора максимальних зусиль, наполегливості та безперервної роботи з аудиторією. Чіткий і продуманий план дій значно заощадить час і наблизить до бажаного результату.

У цій статті ми розповімо про контент-план, що він представляє собою і як з ним працювати.

Контент-план
це програма-календар публікацій про проект або пов'язаної з ним інформації через різні канали. Поширення інформації про продукт в соціальних мережах та ЗМІ.

 


 

Навіщо він потрібен?


 • Спланувати публікації. Вам не потрібно буде терміново шукати тему контенту і писати статті на ходу.
 • Підвищити якість інформації. У вас буде можливість заздалегідь підготувати якісний фото-, відеоматеріал і знайти цікаву інформацію.
 • Проаналізувати ефективність публікацій. Кількість лайків і репостів покажуть яка інформація цікавіша публіці і ви зможете грамотно відредагувати план.
 • Охопити максимальну кількість майданчиків та оптимізувати роботу з ними.

Як скласти контент-план для проекту?


 1. Поставити мету. Необхідно визначити, що саме ви хочете розповісти про продукт і яку відповідь отримати від аудиторії. У краудфандинговій кампанії ваша головна мета спонукати людину підтримати проект.
   
 2. Позначити цільову аудиторію. Ваш продукт призначений для певного кола людей, з якими ви і будете взаємодіяти через контент. Необхідно враховувати інтереси, переваги та проблеми аудиторії.
   
 3. Розставити акценти між типами контенту.
  Контент можна розділити на кілька видів:
 • Інформаційний: лайфхаки, корисні поради та інформація
 • Розважальний: меми, відео
 • Залучальний: опитування, конкурси та обговорення в коментарях
 • Іміджевий: відгуки, кейси, інтерв'ю, думки
 • Рекламний: новини компанії, пропозиції товарів, інформація про акції

У перший час потрібно максимально урізноманітнити його. Надалі, вивчивши реакцію аудиторії на інформацію, ви зможете грамотно розставити акценти між типами контенту, а також джерелами його поширення.
 

 1. Аналіз конкурентів і лідерів у вашій області. Вивчіть, про що вони пишуть, з якою періодичністю, які записи більш популярні. Виділіть список груп, які охоплюють вашу аудиторію.
   
 2. Визначтеся з кількістю і часом публікацій. Зробивши попередні кроки і оцінивши свої можливості, ви вже буде приблизно орієнтуватися що і коли публікувати. Спостерігаючи за реакцією аудиторії і ефективністю різних каналів, ви зможете редагувати контент-план.
   
 3. Позначте теми та зміст публікацій.
   
 4. Публікуйте.
ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх