← Блог

Краудфандинг — це

Переглядів: 1408    14/11/2013
Краудфандинг — це

Ще недавно для людини, яка мала ідею, але шукала гроші на її втілення, були доступні лише такі варіанти як: отримання гранту, кредиту в банку або пошук інвесторів. Всі вони являють собою довгу і складну процедуру.
Сучасний світ відкриває перед людиною новий спектр можливостей і таке перспективне явище як краудфандинг. Люди мають можливість зробити внесок в спільне майбутнє не тільки реалізуючи свої ідеї, а й особисто підтримуючи різні круті, сміливі проекти.

 

Що ж таке краудфандинг?

Краудфандинг (від англ. Сrowd — «натовп», funding — «фінансування») — це збір коштів на реалізацію креативних, новаторських ідей і проектів від широкого кола осіб за допомогою інтернет - технологій (краудфандингових платформ).
Варто відзначити, що на відміну від благодійності краудфандинг передбачає наявність винагород для спонсорів (backers) проекту, які вони отримують у разі його успішної реалізації. Кількість і якість подарунка безпосередньо залежать від суми вкладу.
На краудфандингових платформах розміщується безліч різноманітних проектів: від музичних і художніх до створення нових технологій, підприємств.
Краудфандингова платформа дозволяє представити свій стартап широкої аудиторії, а також отримати його оцінку та рекомендації щодо вдосконалення.

 

Як відбувається фінансування проекту?

Платформа Na-Starte використовує дві системи збору коштів: фіксовану і гнучку. Фіксована система «Все або нічого» передбачає, що автор проекту отримає гроші, якщо проект збирає усю необхідну суму в установлений термін, в іншому випадку всі вклади повертаються спонсорам. Гнучка система пропонує можливість збору коштів в неповному розмірі, коли автор проекту збирає лише частину необхідної суми, проте її досить для запуску проекту без заподіяння шкоди якості його виконання (наприклад, можна випустити меншу кількість примірників книг).
 

Що пропонує вам платформа Na-Starte?

Безкоштовне розміщення проекту на платформі. Якщо проект успішно зібрав необхідну суму грошей, платформа утримує з неї 8%.
На нашій платформі розміщуються проекти різних категорій, а саме: відео, музика, фото, дизайн, видання, мистецтво, їжа, ігри, мода, театр, технології, спорт. Більшість діючих проектів культурні та соціальні, однак технологічні стартапи також користуються великим попитом.
Платформа дає можливість нарешті представити свою ідею людям і спільними зусиллями зробити все можливе для її успішної реалізації. Професійна команда платформи допоможе продумати кожну дрібницю, правильно представити проект, підкреслити його індивідуальність і важливість.

З моменту свого заснування платформа Na-Starte втілила в життя десятки проектів і зібрала понад 4,5 млн грн. Робіть перші кроки до реалізації проекту вашої мрії вже зараз.
Детальніше ознайомитися як запустити проект на нашій платформі ви можете у школі краудфандинга.

 

ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх