← Блог

Три маркетингові кроки до успіху проекта

Переглядів: 870    16/07/2014
Три маркетингові кроки до успіху проекта

Щоб успішно реалізувати свій проект на платформі однієї ідеї, нехай навіть інноваційної та геніальної, недостатньо. Багато авторів задаються питанням, чому посередній проект отримав на 200% більше запитуваної суми, а по-справжньому креативна ідея залишилася непоміченою? Секрет криється в маркетинговій стратегії.

Маркетингова стратегія це план створення проекту і його просування на платформі.
Амбіції
це далеко не все, що потрібно успішному проекту. Не можна просто красиво розписати ідею, скласти руки і чекати лаврового вінка. Успіх приходить тільки до тих, хто навіть після створення проекту на краудфандинговій платформі продовжує активно працювати над його просуванням.


Три простих маркетингових кроку на шляху до успіху:


1. Визначити цільову аудиторію
Намалюйте собі чіткий образ споживача вашого продукту. Краще нехай це буде в середньому 300 чоловік в кожному місті, які точно профінансують вашу ідею, ніж 1,5 мільйона тих, хто сумнівається.
Аудиторію потрібно розділяти за багатьма параметрами: вік, стать, рід занять, рівень доходів, психологічні та поведінкові характеристики. Адже потрібно розуміти не тільки, що ваш продукт орієнтований на чоловіків, наприклад, середній рівень доходів, але і якими словами їх найкраще мотивувати.


2. Активне спілкування
Чому ще хороша невелика аудиторія? Ви можете чи не особисто спілкуватися з кожним зацікавленим спонсором, переконуючи в необхідності профінансувати саме ваш проект. Платформа робить величезні зусилля для просування ідей. Незважаючи на це, як показує статистика, 80% успіху залежать від самого автора, від його активності в соціальних мережах, в колах зацікавлених людей, в ЗМІ. Різні видання із задоволенням пишуть про нові проекти, але цю новину їм потрібно запропонувати самостійно.


3. Продумані винагороди
Багато авторів при створенні проекту на платформі допускають одну і ту ж помилку. Вони не приділяють увагу і не надають належного значення вибору подарунків для спонсорів. Але це дуже важливо. Винагороди
це не тільки можливість зробити попередній продаж своєї продукції ще до реалізації проекту. Продумані подарунки ще й відмінний засіб привернення уваги до свого проекту і стимулювання спонсорів. Людям подобаються приємні подарунки. Однак найбільше їм приємно знати, що ви цінуєте внесок кожного з них.


Так, є проекти, які говорять самі за себе. Люди просто зустрічають сторінку проекту на платформі, переглядають перші дві хвилини відео і розуміють, що це саме для них. Таке трапляється з одиницями. Ваша ідея стоїть кропіткої роботи над її просуванням. Подаруйте їй свого часу, будьте активними і досягайте успіху разом з Na-Starte.
 

ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх