← Блог

Мій проект став успішним. Що далі?

Мій проект став успішним. Що далі?

Ось і настав цей день! Ви зробили все можливе та необхідне для того, щоб краудфандінгова кампанія досягла успіху. Зробили захоплюючий концепт, запаморочливі відео та графіку, привернули увагу величезної кількості людей. Що ж далі?

Якщо ви вже налаштувалися на святкову вечірку, пригальмуєте: подорож до мрії ще триває.

На даний момент найважливішим завданням для вашої команди є збереження довіри людей, які віддали проекту чесно зароблені гроші. Найкращим способом зробити це стане втілення ідеї в реальність. Багатьом авторам не складає труднощів демонструвати своє відповідальне ставлення до проекту в ході кампанії, але, повірте, набагато важче зробити те ж саме після її завершення.

Існує безліч способів спілкування зі спонсорами та засобів підтримки актуальної інформації про проект. Ось лише деякі дії, про які не слід забувати:

1. Оновлюйте інформацію про хід кампанії та розвиток проекту якомога частіше. Використовуйте будь-який більш-менш значущий привід, щоб продемонструвати прогрес проекту.

2. Відповідайте на всі коментарі та питання. Не брешіть прихильникам щодо термінів поставки винагород: оціните свої можливості і призначте реальну дату готовності продукту.

3. Якщо ви розумієте, що цілком впоралися з обсягом винагород, спробуйте залучити нових прихильників, розмістивши форму замовлення на власному сайті або за допомогою сторонніх сервісів. Обов'язково уточніть терміни поставки для нових покупців: вони повинні розуміти, що отримають свою покупку тільки після того, як будуть задоволені всі запити спонсорів, що підтримували кампанію.

4. Для публікації оновлень та новин проекту підійдуть ваші сторінки в соціальних мережах. Це чудовий спосіб досить неформального спілкування з клієнтами. Опишіть типовий робочий день команди, розміщуйте фотографії, «підігрівайте» очікування, будьте відкриті і зміцнюйте зв'язок зі своєю спільнотою.

5. При відправці винагород приділіть упаковці не менше уваги, ніж самому продукту. Якщо є можливість — вкладіть разом з продуктом вашу подяку у вигляді фірмового сувеніра або маленької листівки. Примусьте їх відчувати себе особливо цінними для вас!

6. Якщо ви розумієте, що не встигаєте вчасно — не приховуйте цього від своїх прихильників. Обов'язково поясніть, у чому причина затримок. У такій ситуації оперативність і відкритість особливо необхідні. Так ви збережете довіру ваших клієнтів.

Na-starte бажає вам успіхів у втіленні проектів! Якщо з'являться питання, пишіть на info@na-starte.com

ПОДІЛІТЬСЯ: