← Блог

Перш ніж створити проект

Переглядів: 693    30/07/2014
Перш ніж створити проект

Якщо ви не зможете відповісти хоча б на одне питання, вам нема чого робити на платформі зі своїм проектом. Проте, якщо ви справді досконало знаєте все про свій проект, чекайте на успіх вже незабаром.


Процес

Як ви розплануєте і запустіть кампанію зі збору коштів? Який бюджет проекту? Куди підуть гроші в разі збору більше 100% бюджету? Як ви будете відслідковувати ефективність застосовуваних маркетингових інструментів в ході кампанії? Що в описі проекту може залучити цільову аудиторію? Ви покажете прототип продукту в відеопрезентації?

Команда

Чим кожна людина в команді може допомогти? Чи вміє команда звертатися за підтримкою / інвестиціями? Хто краще за всіх в команді впорається з налагодженням контактів? Якщо пройтися по сторінках членів вашої команди в соц.сетях, чи складеться про вас враження, як про відповідальних і захоплених своєю ідеєю людей? Чи готові ви регулярно моніторити активність спонсорів, оперативно відповідати на всі питання і показувати при цьому максимальну зацікавленість абсолютно будь-якого співрозмовника (адже репост незнайомця може бути важливіше за гроші)? Як ви будете оновлювати проект під час збору коштів, щоб показати аудиторії свою активність і постійну роботу над ним?

Аудиторія

Кого може зацікавити ваш проект: вік, стать, професія, хобі і т.д.? Скільки грошей готовий вкласти в проект ваш типовий спонсор? Чим може бути корисна аудиторія проекту крім вкладення коштів? Що важливіше знати про продукт для вашої аудиторії: технічну специфікацію, дизайнерські рішення, мультизадачність, інформацію про ціну продукту під час кампанії і після? Чи зможете ви чимось приємно здивувати аудиторію як в ході збору грошей, так і в ході розсилки винагород? Як ви плануєте збирати відгуки спонсорів після того, як вони протестують ваш продукт?

Продукт

Кінцева мета проекту — готовий продукт. Вивчіть потреби аудиторії: чому вони повинні звернути увагу на ваш продукт? На що зробити акцент, щоб вигідно виділитися серед подібних пропозицій інших авторів? Як поліпшити якість продукту ще до запуску процесу реалізації проекту?

Позиція

Яке місце займає ваш проект по відношенню до подібних проектів на платформах і схожим продуктам на ринку? Що змусить аудиторію вкладати в проект гроші? У чому унікальна торгова пропозиція вашого проекту?

Вартість

Яку винагороду буде цікаво отримати спонсору? Які винагороди люблять отримувати спонсори в подібних проектах? Чим ще ви можете його заохотити за підтримку проекту? Чи зможете ви надати унікальні умови попереднього замовлення вашого продукту для спонсорів?

Реклама

Звідки спонсори дізнаються про ваш проект? Який канал комунікації найбільш ефективний для тематики вашого проекту? Чи зможете ви знайти контакти редакторів або журналістів ЗМІ, яким була б цікава ідея вашого проекту? Чи є у вас фан-спільноти для вашого проекту в соц.сетях, створені і розкручені ще до запуску кампанії? З ким із більш відомих проектів і людей ви могли б співпрацювати для рекламування проекту?
 

ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх