← Блог

Найпоширеніші помилки авторів при створенні проекту. Частина 2

Переглядів: 803    11/05/2017
Найпоширеніші помилки авторів при створенні проекту. Частина 2

У другій частині ми розглянемо помилки, пов'язані з плануванням кампанії зі збору коштів


Відсутність плану


Будьте впевнені — без плану дій нічого не вийде. Структура плану повністю буде залежати від типу вашого проекту. План повинен включати в себе не тільки кампанію по залученню коштів, але і реалізацію самого проекту. Також не забувайте про планування публікацій у соц. мережах та звернень до спільноти з приводу підтримки вашого проекту.
Досвідчені автори починають збирати кошти лише на другому або третьому етапі виконання роботи, так як більшість спонсорів бажають вкладати в уже існуючий проект. Поставте перед собою здійснення мети і дедлайни та обов'язково додайте їх в опис вашого проекту. Як правило, люди легше спонсують, коли знають термін, в який вони побачать результат.


Відсутність належної інформаційної уваги


Розповісти про вашу кампанію великій кількості людей — найважче завдання, з яким вам доведеться зіткнутися під час краудфандингової кампанії. В ідеалі, промоутерами вашого проекту повинні стати люди, що самі вклали кошти в нього і розраховують на його успіх. Проте необхідно також залучити друзів і рідних: разом ви зможете розповісти про проект в соц. мережах, розповсюджувати інформацію про нього всім навколо. Якщо ваш проект дійсно унікальний, залучіть до нього увагу ЗМІ — завдання непросте, але варте того.


Відсутність бажання закликати до фінансової підтримки


Так, буває і таке. Занурившись з головою в створення і публікацію “агітаційного матеріалу”, автори багатьох проектів “забувають” закликати до спонсування, що суперечить самій ідеї краудфандинга.
Вам слід не просто одноразово розповісти, навіщо вам потрібні ці гроші. Ви також повинні пояснити, чому ваш проект важливий для спонсора і наскільки їх фінансова підтримка допоможе вам досягти мети — закликати до фінансової підтримки необхідно якомога частіше.


Відсутність сторонніх джерел фінансування


Це найпоширеніша помилка. Частіше здійснюється людьми, що вперше публікують проект на краудфандинговій платформі. Вони не забезпечують належного рівня початкової підтримки, яку можна отримати від сім'ї, друзів і найближчих прихильників.
Щоб досягти заявленої мети, ще до запуску кампанії — ви повинні знайти людей, готових почати фінансування в день старту. Коли спонсор бачить цей початковий внесок, як правило, збір коштів досить швидко набирає оберти. Таке фінансування “першого рівня” є одним з найбільш важливих факторів для успіху кампанії.
Потенційні спонсори повинні розуміти, що ваш проект вже заручився підтримкою зацікавлених сторін.


Висновок


Успіх вашого краудфандингового проекту можна прогнозувати по тому, як ви поведете себе після запуску кампанії. Ви можете досягти ваших цілей ще до закінчення терміну збору. Однак, не варто думати, що все відбувається тільки в інтернеті: більшу частину роботи потрібно зробити в автономному режимі ще до старту. Успіхів вам у втіленні проектів. За необхідною консультацією звертайтеся на info@na-starte.com
 

ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх