← Блог

Офіційна назва нашої платформи — Na-starte.

Переглядів: 1093    22/08/2017
Офіційна назва нашої платформи — Na-starte.

Офіційна назва нашої платформи — Na-starte

У зв’язку з цим почали виникати питання стосовно зміни назви на більш приємну за звучанням для українців.

Ми більше не в змозі мовчати та дивитися як через таке непорозуміння відмовляються підтримувати проекти.

Відповідаємо чому ми не змінемо назву Na-starte

Платформа Na-Starte почала свою історію взимку 2013–14 років. Готуючись до офіційного запуску, ми не могли передбачити, наскільки важкими виявляться наступні декілька років для всієї країни. Заради спільної та важливої справи нам вдалось не тільки втриматись, але й досягати успіхів. Все заради того, щоб українці мали можливість втілювати різноманітні креативні ідеї в життя. На момент запуску сайт мав багатомовний інтерфейс та пропонував користувачам обрати українську, російську та англійську мови.

Віднедавна керівництво платформи вирішили залишити тільки українську мову. Тому зараз ми маємо те, що:

  • Кожну сторінку на платформі переклали на українську мову. Автори мають можливість використовувати у проекті будь-яку мову, зрозумілу цільовій аудиторії. Зовсім не означає, що проект написаний російською спрямований на російськомовну аудиторію.   

  • Вся команда добре володіє українською мовою та спілкується нею зі всіма користувачами платформи.

Na-Starte має на меті поширення ідеї суспільного фінансування серед українців та пояснення можливостей цього способу реалізації проектів. За роки існування платформа вже встигла досягти певного успіху та затвердила свій бренд. Ми маємо достатню кількість згадок в ЗМІ — https://na-starte.com/about/media. Це тільки невелика частина з них.

Зміна назви платформи призведе до втрати певної аудиторії, яка кожного дня підтримує проекти. Наша місія — це розвиток українського краудфандінгу. Так навіщо робити крок назад, якщо треба рухатися вперед?

Для зручності пропонуємо читати назву «Na-Starte» по-українські як «На-Старті».

Ви підтримуєте проекти, а не назву платформи!

Кіно, музика, література, інновації, дизайн, мода, ігри — все це можна виробляти в Україні, причому високої якості. І національний конкурентоспроможний продукт готові спонсорувати самі українці. Кожен проект на платформі — це внесок у наше спільне майбутнє: якими будуть наші міста та будинки, які фільми ми дивитимемось, яку музику слухатимемо, які книжки читатимемо, які цінності будемо виховувати в собі.

Якщо вас розчарувала назва платформи, то не розчаровуйте авторів тим, що відкрито відмовляєтесь робити внесок у проект. Ніхто не збирається переконувати вашу принципову думку. Маєте бажання підтримати проект? Робіть це, а не шукайте причин відмовити автору у втіленні проекту через невдоволення назвою платформи.

Сподіваємось, що наша позиція тепер всім чітка і зрозуміла. Хто не згоден, або має претензії пишіть на info@na-starte.com (якщо у вас адреса пошти не відіб'є бажання наповал).

ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх