← Блог

Новини стартапів: Petcube Bites виграв премію Product Hunt

Переглядів: 1134    02/02/2018
Новини стартапів: Petcube Bites виграв премію Product Hunt

Український стартап Petсube Bites обійшов вогнемет Ілона Маска в змаганні за премію Product Hunt

Домашні вихованці, безумовно, дуже важливі для людей. Завдяки розвитку технологій з'являється все більше можливостей дбати і спостерігати за своїми домашніми улюбленцями, навіть якщо ви перебуваєте далеко від дому.
Petсube Bites
це вже другий гучний і успішний стартап від київських інженерів на Kickstarter. Пристрій з вбудованою камерою являє собою розумну годівницю. Всього за 15 днів на стартап вдалося зібрати необхідні $ 200 000. Проект грошово підтримало понад 2000 спонсорів.

 


 

Як це працює?


Petcube Bites дозволяє користувачам кидати вихованцям частування, використовуючи спеціальний мобільний додаток. Пристрій оснащений камерою з ширококутним об'єктивом (138˚) і чотириразовим цифровим зумом, яка знімає відео з роздільною здатністю Full HD. Також включає місткий резервуар для корму. Дозволяє слухати, віддавати команди вихованцям і багато іншого. Всі відео і фото доступні на окремому хмарному сховищі. Тепер у вашому розпорядженні поліпшений лазер для гри з домашнім улюбленцем.

 


 

Кому це потрібно?


Цільовою аудиторією творці назвали людей, які багато працюють і подорожують. Це можливість не тільки спілкуватися з улюбленим вихованцем, а ще й стежити за порядком в будинку та дресирувати його.
Керівник компанії розповів про те, що Petcube вже встиг отримати звання кращого hardware-стартапу України і Європи. Творці Petcube не збираються зупинятися на досягнутому. На виставці CES 2018 у Лас-Вегасі вони презентували нову функцію «пет-селфі», завдяки якій тварини зможуть дзвонити господарям. Ця функція стане доступною з новим оновленням пристроїв навесні цього року.

 

 

ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх