← Блог

Як зняти ефективний відеоролік для проекту? Частина 2

Переглядів: 903    22/02/2016
Як зняти ефективний відеоролік для проекту? Частина 2

Ми неодноразово нагадуємо авторам проектів, що відеоролик - це принциповий момент при створенні проекту. Не знаєте, як зробити відмінне відео? В нашій школі ми докладно про це розповідаємо. Потрібна допомога у створенні? Отримайте консультацію у наших фахівців! Ми допоможемо написати цікавий сценарій і зробити крутий монтаж.


Користь відеоконтенту для просування вашого проекту


Думаємо, все вже помітили, що для просування свого бізнесу вдаються саме до відеороликів? Причому в цій ніші зараз шукають і створюють найрізноманітніші і витончені способи донесення інформації. Від намальованих до інфографіки. А все чому? Відповідь проста - відео збільшує маркетинговий потенціал. Вам буде простіше просувати проект з цікавим і захоплюючим відео.
Дослідження в цій сфері говорять, що аудиторія в 2 рази частіше готова коментувати, оцінювати і рекомендувати друзям відеоконтент, ніж інші типи контенту.
Залежно від того, яким чином ви плануєте використовувати ролик про проект, прораховуєте його тривалість. Для відеопрезентації на платформі досить ролика на 2-3 хвилини. А для просування проекту в соц.сетях - короткі вірусні або довгі і смислові, що розкривають усі тонкощі і особливості вашої ідеї. І повірте, зацікавлена аудиторія в будь-якому випадку догляне ролик до кінця.


Попит на відеоресурс


За прогнозами експертів, до 2018 року компанії будуть витрачати на цифрове відео $ 12,82 млрд. Вони виявили дві ключові тенденції: з'являються спеціальні сервіси для роботи з відео і його поширенням. Зростає кількість роликів, знятих на мобільний телефон. Вони займають не так багато місця, але при цьому відображають емоції користувачів. Це, в кінцевому рахунку, призводить до зростання популярності ресурсу, його затребуваності серед користувачів і рекламодавців.
Використовувати відео як частина піар-кампанії більш ефективно, ніж звичайні текстові пости в соц.сетях, для проектів, які спрямовані на виготовлення і продаж певної продукції. Існує прямий взаємозв'язок між рекламними роликами в інтернеті і покупкою. У тих, хто дивився ролики, дуже короткий «період дозрівання»: практично відразу після перегляду люди приймали рішення скористатися послугою / замовити товар.
Ви помічали, як часто, гортаючи стрічку Facebook, зупиняєтеся на моментально програє відео? Звичайно, не всі відео так цікаві, але кожному по потребі.


Що дає нам відео:


• моментально притягує увагу;
• ролик найімовірніше додивляться до кінця, ніж дочитаю опис;
• охочіше прокоментують, поділяться і обговорюватимуть;
• підвищує маркетинговий потенціал;
• сприяє короткому «періоду дозрівання»;
• відмінна можливість поділитися емоціями з аудиторією.


Ви до сих пір думаєте, що ваша ідея нікому не цікава? 


Спробуйте зняти про неї ролик і покажіть близьким, попросіть поширити. І раптом хтось, гортаючи соц.сети, помітить його і з радістю надасть колосальну підтримку в розвитку вашої ідеї. Не забувайте про ваші емоції в відео - саме вони можуть стати поворотним моментом на користь підтримки проекту.
Не бійтеся створювати щось нове. Пробуйте, помиляйтеся, набирайтеся досвіду, і тоді прогрес не змусить себе довго чекати.
 

ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх