← Блог

Краудфандінг — сучасна версія PR-кампанії

Переглядів: 927    31/03/2014
Краудфандінг — сучасна версія PR-кампанії

З цієї статті ви дізнаєтеся, як правильно користуватися платформою і які мінімальні розумові та грошові витрати необхідно докласти.


Навіщо створювати проект на краудфандинговой платформі?


Основна мета автора збір коштів на реалізацію своєї ідеї, привернення уваги до свого проекту і його просування.
Краудфандинг
це не завжди про гроші, це можливість знайти лояльну аудиторію, яка дасть оцінку вашого проекту і рекомендації щодо його поліпшення. Важливо вміти правильно розповідати про те, що ви робите і яку користь це принесе кожному спонсору і суспільству в цілому.


Будь-який відгук може збільшити продажі


Необхідно запам'ятати головне: інформаційний шум навколо проекту це перший крок до збільшення продажів. На платформі автор може розмістити той мінімальний набір контенту, який наочно і доступно проілюструє ідею проекту.
Працюйте з негативними коментарями. Так ви зможете подивитися на свій продукт по-новому і допрацювати його. Це дозволить вам згодом випустити його вдосконалену версію та успішно все продати.


В Україні поки простіше


Автори проектів на Kickstarter стикаються з жорсткою конкуренцією. Амбітних стартапів так багато, що пробитися серед них стає щораз складніше. Ситуація спрощується тільки в разі, якщо в автора є список впливових контактів, зв'язки зі ЗМІ або ідея крутіше, ніж iPhone.
В Україні ЗМІ готові писати про талановитих людей навіть безкоштовно. Повірте, для журналіста цікава особистість або ідея з посиланням made in Ukraine
це золота жила. А ще їм дуже подобається, коли вся інформація про предмет статті вже структурована та оформлена, тому розміщення на платформі цільове влучення в інтерес журналіста. Не бійтеся зв'язуватися з друкованими та інтернет-виданнями, телеканалами, тематичними сайтами та спільнотами. Вони допоможуть знайти вашу цільову аудиторію.


Які стартапи домагаються успіху?


Креативні хлопці падають духом, дивлячись на краудфандинг в Україні. Створюється враження, що до успіху приходять тільки ті, кого тепер давно все знають. І в цьому є частка правди.
Але давайте не забувати, що бренди працюють на своє ім'я роками. Це наполеглива праця, розробка маркетингового плану і точне дотримання йому, спілкування з кожним, кого може зацікавити цей проект, продумування стратегій, можливих ризиків, робота над вдосконаленням продукту і т.д.
Відповідальна людина розуміє, що ймовірність отримати великі суми від невідомих людей не так вже й велика. Тому в першу чергу потрібно приділяти увагу вже наявній аудиторії.


Таким чином, краудфандинг відкриває безліч можливостей для просування проекту. У свою чергу, автору необхідно:
- зуміти правильно донести свою ідею спонсорам, привернути їх увагу;
- постійно працювати з лояльною аудиторією;
- розцінювати негативні коментарі, як можливість подивитися на свій продукт з іншого боку;
- не боятися привертати увагу до проекту за допомогою ЗМІ.


Все в ваших руках, адже успіх проекту насамперед залежить від цілеспрямованості та докладених зусиль автора. Творіть і реалізуйте свої ідеї разом з Na-Starte!

ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх