← Блог

Українська Кремнієва долина UNIT.City

Переглядів: 2151    21/06/2018
Українська Кремнієва долина UNIT.City

Потрапити зі своїм стартапом до Кремнієвої долини мрія будь-якого стартапера. Безумовно, це найкращий в світі майданчик наукомістких технологій, де розробляються і знаходять фінансування тисячі крутих інноваційних проектів. На території технологічного містечка розташовуються офіси найбільших корпорацій: Apple, Google, Facebook, Intel та ін.
Однак, поїхати і презентувати свій проект можуть лише одиниці українських стартаперів. Дорога, проживання та всі організаційні моменти вимагають великих грошових витрат.

У той же час Україна не стояла на місці. Навесні 2017 року було відкрито UNIT.City
перший в Україні інноваційний парк. На території колишнього київського мотозаводу з територією в 25 га об'єдналися освітні майданчики, інноваційні стартапи та креативні компанії.
Сьогодні на території UNIT.City працює 2 бізнес-кампусу, коворкінг Chasopys.UNIT, 7 акселераторів, 2 інвестиційних фонди, 3 лабораторії та найінноваційніша школа програмування в Україні
UNIT.Factory.

Створені всі умови для комфортної та продуктивної роботи резидентів клубу. У їх розпорядженні величезні сучасні офіси та конференц-зали, кафе, стоянка, тренажерний зал, зарядка для електромобілів, планується побудувати 2 садки і 2 школи. Планується створити самостійне "місто в місті", де можна буде навчатися, створювати і реалізовувати нові проекти, жити і відпочивати.


Інвестор масштабного українського проекту Василь Хмельницький в найближчі 3 роки збирається витратити близько $ 200 млн на його розвиток. До 2025 року планується:

  • забезпечити роботу понад 300 компаній та R & D лабораторій;
  • створити понад 15000 робочих місць;
  • організовувати понад 500 заходів на рік;
  • навчати близько 2000 студентів в IT-школі UNIT Factory.

Мета проекту стати одним з найбільших центрів інновацій в центрально - східній Європі і точкою входу до України компаній, інвесторів і партнерів з усього світу.
Ні для кого не таємниця, що в Україні вже багато років спостерігається тенденція масштабної "відтечі умів". Такі проекти як UNIT.City безумовно наша гостра необхідність. Це унікальна можливість самореалізації для перспективної і талановитої молоді в своїй країні.

ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх