← Блог

Яким був 2018 рік для Na-Starte

Переглядів: 685    28/12/2018
Яким був 2018 рік для Na-Starte

2018 рік приніс для Na-Starte десятки нових крутих проектів. Українці активно використовували краудфандинг для реалізації своїх ідей і в загальній сумі зібрали більше 1,7 млн ​​грн. Кожен проект Na-Starte унікальний і відмінно демонструє те, що ми можемо і прагнемо створювати щось своє.

У 2018 році на платформі зібрали необхідну суму у 2 рази більше проектів, ніж в 2017. У цьому блозі ми згадаємо найбільш успішні з них.

 

 

 

 

 

 

 

Зйомки фільму "Ілюзія контролю"


Проект належить незалежної кіностудії CINEMA6K. Велика частина фільму вже знята і гроші для завершення роботи команда вирішила залучити за допомогою краудфандингу. У створенні захоплюючого трилеру брали участь понад 1300 осіб з 54 країн. Зйомки проходили в Ізраїлі, Україні, США, Іспанії та Росії.

Команда проекту доводить що можна зробити чудовий фільм навіть маючи досить обмежений бюджет.Design museum shop


Проект студентів одеської архітектурної академії. Хлопці зібрали понад 100 тис.грн на відкриття дизайнерського магазину сувенірів з бетону. Зібраних коштів вистачило, щоб зробити дизайн і ремонт в приміщенні, розробити і виготовити майбутні сувеніри, придбати меблі. Design museum shop розташовується в Одесі на території першого в Україні музею бетону і будівельних технологій. Двері унікального магазину вже відкриті для всіх бажаючих.

У Design museum shop є крута особливість: кожен може розробити індивідуальний дизайн сувеніру! Основне правило: сувенір виконується з бетону або бетонної конструкції (бетон, гіпс, фанера, арматура і т.д.). А також повинен містити логотип музею. Проект пройде експертизу технологів, якщо він буде схвалений — команда Design museum shop створить його!
 


Фільм-путівник «Поїзд чотирьох столиць»


Youtube-канал "Залізні магістралі України" існує з серпня 2011 року. Згодом він трансформувався в відео-блог з повноцінними сюжетами про потяги, залізничі маршрути, міста, туристичні напрямки.

Автор проекту зібрав кошти на зйомки фільму про унікальний залізничий маршрут Київ-Вільнюс-Рига-Мінськ.

3 серії фільму вже доступні для перегляду на Youtube-каналі. Перша — огляд самої поїздки в поїзді Київ-Рига з описом всіх подробиць (рівень комфорту, сервісу, дотримання графіку, прохід прикордонного контролю і т.д.). Наступні три серії — розповіді про Ригу, Вільнюс та Мінськ. Всі ці міста мають своєрідну архітектуру, багаті історією та туристичними об'єктами. У кожному сюжеті відбувається огляд транспортної інфраструктури, рівня цін в магазинах, кафе, готелях.
 


GenderMuseum — простір для діалогу


Ідея створення гендерного музею виникла ще в 2006 році, коли Тетяна Ісаєва, керівник справжнього музею, потрапила на стажування до Швеції. Саме тоді в Україну вона привезла перші експонати, що демонструють шлях шведського суспільства до гендерної рівності.

Після цього Тетяна Ісаєва продовжила збирати експонати. Через деякий час завдяки підтримці Українського жіночого фонду була проведена перша виставка і презентація Музею історії жіноцтва, історії жіночого та гендерного руху, а вже в 2009 році виробництво його перших експозицій і діяльність була підтримана Глобальним фондом для жінок.

У музеї представлені дві великі експозиції — "Жіноче обличчя війни», присвяченій жінкам, які провели фашистську окупацію в Харкові (1941 1943 рр.), та "Жіноча кімната».

«Жіноча кімната» — це місце, яке суспільство відводить жінці і навіть в наш час. Тут зібрано різні речі, що розповідають про жіночу історію — книги і жіночі журнали різних часів, предмети побуту різних років (дореволюційних і довоєнних), одяг.

Завдяки зібраним коштам, Гендерний музей проводить ремонт в новому приміщенні і вже скоро перетворитися в креативний простір для діалогу. В новому просторому приміщенні буде зал для виставок, місце для постійних експозицій, "жіноча кімната" з hi-tech ефектами, конференц-зал для тренінгів і обговорень, дитяча кімната.
 

ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх