← Блог

Жіночі стартапи

Переглядів: 1437    08/03/2018
Жіночі стартапи

У перше весняне свято розповідаємо про успішні стартапи, придумані жінками. Існує безліч стереотипів про те, що стартап-екосистема не дуже ласкава до жінок. Про те, що чоловіки більш надійні та здатні до розвитку власного бізнесу. Однак сьогодні пропонуємо подивитися на стартапи трохи з іншого боку.

Grace Mink
3D-принтер декоративної косметики

 

Засновниця стартапа 30-річна Grace Choi створила 55-мільярдну індустрію, надаючи жінкам можливість мати те, що вони хочуть і коли вони цього хочуть. Тільки уявіть: ви фотографуєте тропічну фіолетову квітку і менш ніж за дві хвилини можете надрукувати помаду такого самого кольору!
За допомогою 3D-принтера Mink ви зможете зробити помаду, блиск для губ, тіні для повік, рум'яна і навіть лак для нігтів. Засновниця Mink каже, що у великих корпорацій є вагомий привід для хвилювання, бо даний продукт дозволить заощадити багато грошей.

23andMe
Генетичні дослідження

 

Свого часу успішний стартап, який зараз переріс у велику міжнародну компанію. Заснований Ліндою Авей і Ганною Войжевскі — дружиною засновника пошукової системи Google.
23andMe займається дослідженнями геному людини. Компанія дозволяє користувачам вивчати їх родовід, генеалогію та успадковані риси. Назва обрана на честь кількості хромосомних пар у людей. За допомогою зразка вашої слини компанія проводить аналіз на схильність до тієї чи іншої хвороби або перевіряє наявність родинних зв'язків.

Smitten ice cream
Приготування морозива за допомогою рідкого азоту

 

У 2009 році Робін Сью Фішер, студенка Стенфордського університету, почала продавати свій Smitten Ice Cream з фургона в Сан-Франциско. Це був абсолютно новий і незвичний спосіб приготування морозива.
Воно робилося на замовлення і миттєво заморожувалося рідким азотом під час продажу! Вона зробила власну машину для приготування морозива, яка була оснащена акумулятором зі старого мотоцикла.
Використовуючи соціальні мережі, Фішер запросила всіх знайомих спробувати свій унікальний продукт. Незабаром вона привернула величезні натовпи любителів цих ласощів.
Сьогодні Фішер керує більш ніж пів дюжиною магазинів Smitten Ice Cream в районі затоки Сан-Франциско і Лос-Анджелесі з більш ніж 120 співробітниками.

Houzz
Сайт для створення будинку вашої мрії

 

Платформа об'єднує співтовариство дизайнерів, архітекторів і власників житла, які бажають знайти нові ідеї для ремонту, а також онлайн-магазин товарів для дому.
Коли засновники Аді і Алон реконструювали свій будинок, вони зіткнулися з величезною кількістю журналів, книг і програм, покликаних допомогти їм в цій нелегкій справі. Але сотні перегорнутих сторінок не допомогли втілити мрію в реальність.
Так їм прийшла ідея створити платформу, де можна знайти необхідних фахівців з дизайну та будівництва, а також налагодити спілкування з ними.
Houzz почав свою роботу, як невеликий проект, але став всесвітньою спільнотою для 40 мільйонів домовласників, ентузіастів домашнього дизайну і професіоналів по поліпшенню житла.

Сьогодні все більше жінок успішно долають бар'єри і виводять на ринок свої інноваційні ідеї та якісну продукцію. Ми віримо, що з часом професіоналізм і працьовитість візьмуть верх над упередженим ставленням до представниць прекрасної статі. Зважуйся і втілюй свої ідеї вже сьогодні разом з Na-Starte.

ПОДІЛІТЬСЯ:


Наверх