Про платформу

Все про роботу Na-Starte

Що таке Na-Starte?

Na-Starte — це краудфандінгова платформа, новий та ефективний підхід до фінансування ідей. Ми підтримуємо творчі та інноваційні проекти в галузі мистецтва, культури та технологій. Платформа дозволяє залучати кошти для реалізації цікавих, незвичайних проектів. Ми не продаємо акції чи права на участь в проекті. Автор отримує від спонсорів внески у проект в обмін на матеріальні винагороди.

Чи отримує Na-Starte право на використання інтелектуальної власності?

Авторськими правами на ідею володіє виключно автор проекту як під час життя проекту на платформі, так і після успішного збору коштів.

Хто може розміщати проекти?

Платформа відкрита для кожної людини, яка досягла повноліття та готова надати чітко сформульований проект. Головні критерії для розміщення ідеї — відповідність проекту одній з представлених на платформі категорій, наявність часових та грошових меж, наявність зрозумілого опису, відеопрезентації та обґрунтування матеріальних запитів.

Що таке принцип фінансування «все або нічого»?

Якщо проект не знаходить відгуків у спонсорів та фінансування не виконується на 100%, гроші повертаються спонсорам.

Автор не може працювати над проектом до закінчення встановленого терміну збору з розрахунком на ще не отримані гроші. По-перше, в разі недофінансування авторові доведеться передивитися ідею, можливо, навіть повністю переробити. По-друге, такий підхід стимулює автора підтримувати проект, поновлювати новини і постійно спілкуватись зі спонсорами. По-третє, якщо автор проекту отримує лише частину суми, ми не можемо гарантувати, що він реалізує ідею чи не зекономить на якості продукту, чого допускати не можна.

Що таке гнучка система фінансування?

Перед запуском проекту автор може обрати гнучку систему фінансування. Це означає, що автор заявляє про певну суму збору коштів за певний час (час збору можливо продовжувати). Автор отримує суму коштів, яку зібрав за заявлений час (від 50%). Така система найбільше підходить для проектів з соціальною складовою, а також тих, де процес реалізації поділений на декілька частин і зібраних коштів буде достатньо для початку без втрат у якості.

Якщо мені необхідна невелика сума грошей для реалізації проекту, чи підходить мені Na-Starte?

Коли мова йде про дійсно цікавий, необхідний суспільству, ретельно допрацьований проект, кількість нулів у затребуваній сумі перестає мати значення. Як показує світова практика краудфандінгу, автори таких проектів залучають суми, які іноді перевищують заявлену на початку цифру на 100–200%.

Чому спонсори підтримують проекти?

У питанні підтримки проектів є дві рушійні складові: бажання матеріального та морального прибутку.

З одного боку, спонсор вирішує вкласти гроші в проект в обмін на привабливу винагороду. Винагородою може бути що завгодно: від листа до особистої зустрічі, від екземпляру готової продукції до участі в його створенні. Цікавіші подарунки залучають більшу аудиторію до проекту.

З іншого боку, проект, який завантажено на платформу, — це творча ідея. Видання вашої книги, музичний альбом тощо може стати шедевром в майбутньому. Думка про внесок в проект як внесок в українську культуру також дає поштовх для участі спонсорів.


Про створення проекту

Чи переглядає команда Na-Starte проекти перед запуском?

Будь-який зареєстрований проект одразу надсилається на модерацію. Менеджери команди Na-Starte перевіряють його на відповідність умовам платформи, на доступність та чіткість сформульованої думки, мети проекту, правильність визначення часових та бюджетних меж. Всі деталі обговорюються з автором особисто, саме тому під час створення проекту ми просимо його вказати дійсний номер телефону.

Як створити проект?

Спочатку необхідно зареєструватись та авторизуватись на сайті. Далі достатньо натиснути на кнопку «Створити» в верхньому меню і крок за кроком заповнити всі дані. Якщо якесь поле викликало труднощі чи просто ще не готове для заповнення, його можна залишити на потім — достатньо натиснути кнопку «Зберегти» і повернутись до створення проекту пізніше. Після виконання всіх вимог проект надсилається на модерацію.

Чи обов’язково робити відео?

Відео є однією з вимог платформи. Це наочна презентація, де автор та всі учасники проекту можуть розповісти про основну ідею. Для багатьох спонсорів перегляд ролику прийнятніше за читання довгого тексту. Тому проекти з відео отримують набагато більше шансів на успіх. Питання про сценарій, способи зйомки, допомогу можна надсилати нашій команді.


Про особистий профіль

Як мені змінити ім’я в профілі?

Перейдіть до «Профілю», оберіть в розділі «Мої налаштування» вкладку «Про себе». Тут ви можете дописати чи змінити свою особисту інформацію, включно з ім’ям, містом проживання та розповіддю про себе.

Чи можу я зареєструватись на сайті Na-Starte через Facebook?

Так, під час переходу на вкладку «Вхід» або «Реєстрація» ви можете обрати спосіб входу на сайт з допомогою аккаунтів у запропонованих соціальних мережах.

Що таке персональна адреса сторінки?

Це посилання на вашу сторінку на платформі Na-Starte з унікальною адресою. Змінити її можна в налаштуваннях профілю в графі «Персональна адреса сторінки».

Як мені відмовитися від розсилки?

Відписатися від розсилки ви можете як після отримання листа від платформи на свою електронну адресу, так і в розділі «Мої налаштування» у вкладці «Оповіщення».

Я забув пароль, як його поновити?

Під час входу до платформи необхідно натиснути на посилання «Відновити пароль» та вписати адресу пошти, вказану під час реєстрації. На цю адресу надійде лист з новим паролем для входу, який можна буде змінити в налаштуваннях профілю.


Про інші функції Na-Starte

Де я можу знайти Na-Starte?

Завжди бути в курсі новин платформи ви можете, підписавшись на наші сторінки в соціальних мережах або отримуючи розсилку електронною поштою.

Чи можу я завантажити логотип Na-Starte?

Вся символіка Na-Starte представлена в розділі «Стильове оформлення». Тут можна знайти не тільки логотип, але й фірмові кольори та заставку для відеороликів.

Як я можу зв’язатися з Na-Starte?

Звернутись з будь-якими питаннями чи зауваженнями можна на електронну адресу info@na-starte.com

Наверх